Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan

Best FM

98.4 Dinliyorsunuz...

best fmDÜRÜST RADYOCULUK HİZMETLERİ Türkiye’de bulunan pek çok radyo kanalı arasında kaliteli yayıncılık yaparak hem yayınladığı müzik parçalarıyla hem de dinleyicilerine sağladığı yeni bakış açıları sayesinde en iyi ve kaliteli radyo yayınlarını gerçekleştirmeyi başarabilen Best Fm, Türkiye genelinde karasal yayın ağına sahip olan ilk özel ulusal radyo kanalları arasında yer almaktadır. Katıldığı etkinlikler, konferanslar, sosyal sorumluluk projeleri gibi işler vasıtasıyla da adından sıkça bahsettiren Best Fm, tarafsız yayıncılık ilkesiyle programlarını yayınlamaktadır. Toplumun her kesimini ilgilendiren ve onların da söz sahibi olması gereken konularla ilgili olarak dinleyicilerini Türkiye’nin gündemine tanık etmeye çalışan radyo kanalı bu bakımdan bir müzik radyo istasyonu olmanın da ötesinde içinde bulunduğu topluma bir şeyler katmaya çalışan bir tavır sergilemektedir. Yayın hayatı boyunca almayı hak ettiği pek çok ödülü bulunan radyo kanalı ilkeli radyoculuk anlayışı sayesinde her zaman en beğenilen radyo kanalı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Ulusal bir radyo kanalı olduğu için Türkiye’nin pek çok yerinde ve internet üzerinden de yayın akışını takip edebilmek mümkün olduğu için de dünya üzerinde pek çok farklı noktada dinleyicileri bulunan radyo kanalı her yerde toplumun sesi olabilmeyi başarabilmiştir. Yayın hayatına başladığı günden bu yana yayın kalitesini artırmaya özen gösteren ve ilkleri gerçekleştirmeyi başarabilen radyo istasyonu, ayrıca mobil yayın aracını kullanan ilk Türkiye radyosu olarak da Türkiye radyoculuğuna adını bu ilkle yazdırmayı da başarabilmiştir. Bir radyo yayınından beklene dürüst, bağımsız ve tarafsız yayıncılığın gereklerini yerine getirmeyi başaran Best Fm, Türkiye’nin en çok dinlenen radyo istasyonları arasında yer alarak doğru yolda ilerlediğini göstermiştir. Kaliteli yayıncılık ilkesine bağlı kalan radyo istasyonu güncel haberleriyle daha uzun yıllar toplumu bilinçlendirmeye devam edecek gibi özükmektedir. .
best fm dinle

gülay çoban

sizi hep severek dinliyorum.

Serhat

Sahurda davulcu geldince Mehter caldiracaz

Martin

Son defa sizi dinledigimde yil 1993 idi. Sizi internet ile bulduguma cok sevindim.

Havva

Bakırköy incirli şubeden selamlağrrrr, cem abi iyi akşamlar

Havva Tosuner

Bakırköy incirli şubeden Selamlarrrrrrrrr

Gökhan Kolağası

Yayınlarınızı arabada ,işte hergün takip eden izmirde yaşayan biriyim. İl merkezinde kanalınıızı takip ederken bazı ilçelerde yayınınız çekmiyor bukonuda tespitlerin yapılmasını rica ederim. SERDAR GÖKALP BEYİN yeniden burda yayın yapmasını isterim . iyigünler iyi yayınlar.

Samet aybaba

ozaman australia ya gel, reklam nedir ögren, her 2 sarki sonrasi 5dk reklam :)

salim berber

çok reklam vriyorsunuz

salim berber

çok reklam veriyorsunuz

Halit ÖZTÜRK

Üniversitede öğrencilik yıllarımdan itibaren Best Fm fanatiğiyim. Yıl 1999-2003 arası Best Fm'de Neslihan ERGİNER favorimdi. Keşke yine Neslihan ERGİNER olsa da o yılları tekrar yaşıyormuşum gibi dinlesem!!!!!! Best Fm, 1 numarasın.

nusret çakar

ya usta aksam sati zaten acım yapmaaayaa

NUSRET ÇAKAR

TÜM YAYINDA OLAN ARKADAŞLARA KOLAY GELSİN 1992 DEN BU YAAANA DİNLENİYORSUNUZ 7 YASINDAKI KIZ IMA DİN DİNLETİYORUM 20 YASINDAKI OGLUMDA SİZİNLE BÜYÜDÜ YOLUNUZ AÇIK OLSUN ARKADASLAR LÜLEBURGAZDAAN SELAMLAR

Ali Mirza Genç

Abim iyi yayınlar uzun zamandır yayınını izlemiyorum.Telefon şakaları ne zaman olur ?

Ali Mirza Genç

Serdar Abicim telefon şakaları ne zaman gelir ? Ve iyi yayınlar :)

salim berber

cem baba günaydın başın sağ olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Best FM