Ostim Radyo Sema FM İmbat FM Dua FM NTV Radyo Radyo Eksen Radyo Sevimli TGRT FM ibadet fm TRT Radyo 1 Radyo Trafik Radyo İlaç Radyo 24 Radyo Pink Radyo 2000 TRT Radyo Nağme Mix FM Yozgat Sorgun Fm Radyo Onbeş Radyo Venüs Istanbul34 FM Radyo Uhud Bodrum FM Radyo Kİ Radiontime Aşk FM Radyo Bg Türk Joy Türk Radyo Bilkent Hazal Fm Bursa Radyo Megasite Radyo Vatan Seyhanın Yeri Mesaj FM Alem FM Radyo Alaturka Radyo Aşk KRT Hatay FM Power XL Radyo iSlam Radyo Fenomen Joy FM Radyo Kırık Plaklar Power Türk idil fm Radyo KTÜ Radio Shema Radyo 7 Radyo Beyaz Best FM Radyo Şahin Radyo Karadeniz Metro FM Power FM Radyo Türk TRT Radyo Türkü Radyo Viva Virgin Radio Radyo 42 Radyo Ender Burç FM SanaL FM Radyo Babylon Radyo Mister The MORE Radio Radyo 38 Kisstanbul Fm SoN FM Radyo Spor Radyo CNN Türk Bayrak FM izmir Fm Hatay Fm Arabesk FM Radyo D Türk Rap fm Pal Station Radyo Banko Radyo Dinamix Radyo Süper Radio FG Max FM Aşk FM Türkiye Capital Radio Cyprus Radyo 35 Zemzem FM Delta FM Pal FM Ankara FM Radyo ODTÜ TRT FM Number One FM Radyo Avrasya Türk Karadeniz FM Cübü Fm NTV Spor Lounge FM X Radyo Nostalji Harbi Radyo Radyo Akdeniz Hazal Fm Kayseri FM Radyo Pause Radyo Vizyon Radyo At Kafaları Bor FM Radyo Seyhan Lig Radyo summer fm İtü Radyosu Caz Blues Uludağ FM Radyo Aktif Radyo Üniversite Radyo Mega Lokum FM Doğa Radyo Tatlı Fm Radyo Feza Adana FM SHaber Radyo Radyo Minber Karma Türk Yön Radyo Dünya FM Moral FM Radyo Mydonose Radyo Tünel Hayal Fm Londra Türk Radyosu Radyo Hiranur Radyo Halikarnas Radyo İlef Radyo İmparator Antu FM İnce FM Zirve Radyo Açık Radyo Karadeniz Sesi Fm Radyo Yaren Radyo Voyage Cansuyu Fm Radyo Medine Radyo Cihan İtü Radyosu Rock Cem Radyo Küpe FM Park FM TRT Radyo 4 Radyo Yeşil Mavi Radyo ON Show Radyo Lalegül FM Bloomberg HT Radyo Radyo Nefes Radyo Dost Radyo Mood Tiryaki FM Capital Radio Luxury Lounge Konya Gözyaşı FM Radyo Seymen Radyo Çağdaş Power Love FM Hizmet FM Mersin FM Radyo Damar Romantik Türk Kalp fm Radyo Turkuvaz Baba Radyo Radyo A TRT Radyo 3 Radyo Klas Rock FM Asya Radyo Karma Love Slow Türk Radyo İmaj Çayeli FM Konya Fm Radyo Ahenk Slow Time Kral FM Kanaltürk Radyo Radyo Kızılelma Öz FM Süper FM Radyo Fİ Radyo Hamsi Özgür Radyo Radyo Tatlıses Radyo Hacettepe Haber Türk Radyo Kral Pop Arabesk Radyo Radyo Fenerbahçe Radiontime Ülkü FM Atlantis FM Radyo Moda Radyo Sevda Bizim Radyo Niğde Tempo FM Slow Karadeniz FM Radyo Sır İstanbul FM Radyo Ekin Virgin Radio Türkiye Medya FM
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm