Radyo ON Virgin Radio Türkiye Rock FM Antu FM Lalegül FM X Radyo Nostalji Londra Türk Radyosu Lounge FM Power FM TRT Radyo Türkü Radyo Ahenk Radyo Sevimli The MORE Radio Konya Fm idil fm ibadet fm Radyo Hamsi Kisstanbul Fm Show Radyo Açık Radyo Power Türk Lig Radyo Radyo Süper Radyo Türk Radyo Tatlıses Radyo Alaturka Radyo Seymen Radyo Bg Türk Romantik Türk Burç FM Radyo Dinamix Radyo Pink Bloomberg HT Radyo SHaber Radyo Adana FM Radyo Kızılelma Kral FM Radyo Mydonose Medya FM Radyo Klas Capital Radio Cyprus Kanaltürk Radyo NTV Spor TRT Radyo Nağme Slow Türk Karadeniz FM Power XL Radyo Bilkent Küpe FM Radio FG Radyo Mega Radyo Mister Zemzem FM Radyo Voyage Dua FM Karadeniz Sesi Fm Cem Radyo Radyo KTÜ Hazal Fm Bursa Radyo 7 İmbat FM Radyo Karadeniz TRT Radyo 3 Radyo Turkuvaz İtü Radyosu Rock Radyo Fenerbahçe Number One FM Radyo Vizyon Tatlı Fm Radyo Eksen Radyo 24 Zirve Radyo Aşk FM Türkiye Bor FM Radyo Sevda Hatay Fm Radyo Onbeş Karma Love Mix FM Yön Radyo Radyo Yaren Türk Rap fm Radyo 42 Haber Türk Radyo Alem FM Radyo İlef Radyo Çağdaş Park FM Radyo Aşk Uludağ FM Radyo Sır Best FM Radyo Trafik Öz FM SoN FM İnce FM Delta FM Mersin FM Süper FM Virgin Radio Harbi Radyo Radyo İlaç Slow Time Radyo Feza Radyo D Lokum FM Radyo Cihan Ankara FM Radyo Pause Joy Türk Doğa Radyo Radyo Babylon Bodrum FM Niğde Tempo FM Radyo CNN Türk Radyo 2000 Radyo Viva Istanbul34 FM Atlantis FM Radyo Avrasya Türk Bizim Radyo Radyo Ekin Radyo Minber Radyo 38 İstanbul FM Radyo Fenomen Radio Shema Tiryaki FM Radyo Damar FM Radyo Hacettepe Hazal Fm Radyo Şahin Radyo Kİ Ostim Radyo izmir Fm Radyo Dost Radyo Fİ SanaL FM Radyo ODTÜ Radiontime Luxury Lounge Moral FM Radyo Damar Radyo iSlam Radyo At Kafaları Radyo Medine Kral Pop Radyo Uhud Joy FM NTV Radyo Kalp fm Radyo Halikarnas Karma Türk Radyo Aktif Max FM Radyo A TRT FM Cübü Fm Radyo Banko Metro FM Yozgat Sorgun Fm Power Love FM Cansuyu Fm Arabesk Radyo Slow Karadeniz FM Radyo Ender Radyo Seyhan Radyo Üniversite Kayseri FM Asya Radyo İtü Radyosu Caz Blues Özgür Radyo Radyo Tünel Radyo Nefes TGRT FM Radyo Akdeniz Radyo Spor Ülkü FM Radyo Vatan Mesaj FM Dünya FM Radyo Hiranur Pal FM KRT Hatay FM Radyo Mood Konya Gözyaşı FM Radyo Beyaz Radyo İmparator Seyhanın Yeri Hayal Fm Bayrak FM Radyo Kırık Plaklar Capital Radio Arabesk FM Hizmet FM Radyo Venüs Pal Station Radyo 35 Aşk FM Radyo Moda Sema FM Baba Radyo Radiontime TRT Radyo 1 summer fm Radyo Megasite TRT Radyo 4 Çayeli FM Radyo İmaj
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm