Radyo CNN Türk Radyo Spor NTV Spor Cem Radyo Bloomberg HT Radyo Radyo 35 Yön Radyo İtü Radyosu Rock SHaber Radyo Radyo Yeşil Mavi Radyo Mood Medya FM Radyo İlef Radyo Mega Zemzem FM Max FM Radyo Bilkent Radyo Dost Virgin Radio Radyo Fenerbahçe Yozgat Sorgun Fm Capital Radio Delta FM TRT Radyo 1 Radyo Sevimli Karadeniz FM TRT FM Radyo Turkuvaz Süper FM Radyo Hamsi Radyo Yaren Asya Radyo Küpe FM Hazal Fm Bursa Number One FM Radyo Beyaz Harbi Radyo Radyo Hacettepe Açık Radyo Niğde Tempo FM Bizim Radyo Radyo 7 Cansuyu Fm İstanbul FM Baba Radyo Radyo Eksen Doğa Radyo Radyo Aşk Ostim Radyo Pal Station Hizmet FM izmir Fm Radyo İlaç Radyo Vatan Slow Karadeniz FM Radyo Ahenk Radyo Viva Uludağ FM Radyo Bg Türk Radyo Minber Aşk FM Radyo iSlam Radyo 2000 The MORE Radio Radio Shema Atlantis FM Radyo Klas Burç FM Arabesk Radyo Hayal Fm Radyo Medine Kanaltürk Radyo Power FM İmbat FM Radyo Süper Kalp fm Rock FM Mersin FM Zirve Radyo Londra Türk Radyosu Radyo Çağdaş Seyhanın Yeri SanaL FM İnce FM Radyo İmaj Antu FM Power Türk Radiontime Radyo Uhud Park FM Arabesk FM Slow Time Joy FM Lig Radyo Radyo Halikarnas TRT Radyo 4 Tiryaki FM Radyo Dinamix Radyo Mydonose Capital Radio Cyprus Radyo Sevda Radyo Onbeş Dua FM Radyo Cihan Joy Türk Özgür Radyo Bodrum FM Ülkü FM Lokum FM Sema FM Istanbul34 FM TRT Radyo 3 Tatlı Fm Türk Rap fm Radyo 42 Luxury Lounge Radyo Megasite Alem FM summer fm Bayrak FM Radyo Babylon Hazal Fm Radyo Venüs Radyo Banko Radyo D Radyo Şahin Radyo Tünel Radyo Trafik Radyo Feza Radyo Üniversite Kayseri FM Ankara FM Radyo Seyhan SoN FM Metro FM TRT Radyo Nağme Mesaj FM Radyo Fİ NTV Radyo Mix FM Hatay Fm Radyo Seymen İtü Radyosu Caz Blues Dünya FM Radyo Fenomen Karadeniz Sesi Fm ibadet fm Radyo KTÜ Cübü Fm Radyo Türk Radio FG Haber Türk Radyo Karma Love Radyo Ekin Radyo Alaturka Adana FM Radyo Sır Aşk FM Türkiye Radyo At Kafaları Radyo 24 Kral FM Radyo Mister Radyo ODTÜ Slow Türk Radyo Pink Kral Pop Lounge FM Radyo Avrasya Türk Radyo Voyage Radyo Nefes Power Love FM Radyo Vizyon Romantik Türk Radyo Tatlıses Power XL Show Radyo Radyo ON Lalegül FM Radyo Damar Konya Fm Karma Türk TRT Radyo Türkü Radyo Kİ Radyo Akdeniz TGRT FM Radyo İmparator Best FM Radyo Hiranur Konya Gözyaşı FM Çayeli FM KRT Hatay FM Radyo Moda Radyo Karadeniz Radyo Kırık Plaklar Radyo Ender Virgin Radio Türkiye Radyo Kızılelma Radyo A Öz FM idil fm Radyo Aktif X Radyo Nostalji Radiontime Pal FM Bor FM Moral FM Radyo Pause Radyo 38 Kisstanbul Fm
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm