Radyo Bg Türk Harbi Radyo Seyhanın Yeri Joy FM TRT Radyo Nağme Radyo Tünel Radyo Ender Radyo Dost Radyo Yeşil Mavi Doğa Radyo Radyo Süper Açık Radyo Haber Türk Radyo Radyo Kİ Radyo Uhud Mesaj FM Radyo Venüs Radyo CNN Türk Küpe FM TRT Radyo 1 Bloomberg HT Radyo Radyo Onbeş Çayeli FM Niğde Tempo FM Radyo A Radyo Dinamix TGRT FM Slow Türk Radyo 24 Kalp fm Karadeniz FM Radyo Seyhan Radyo Sır summer fm Radyo ODTÜ Radyo Mister Radyo Ahenk Radyo Babylon NTV Radyo Atlantis FM Delta FM Ülkü FM Radyo Kırık Plaklar Lig Radyo Radyo Feza Radyo Türk Hazal Fm Bursa Radyo Sevda Özgür Radyo Karadeniz Sesi Fm SHaber Radyo Slow Karadeniz FM Show Radyo Radyo Minber Dünya FM Radyo Bilkent izmir Fm NTV Spor Radyo KTÜ Kanaltürk Radyo Radyo 35 Radyo Kızılelma Radyo İmaj Radyo 7 Radyo ON Radyo Banko Radyo Avrasya Türk Karma Türk Max FM Radyo Hiranur Radyo Tatlıses Istanbul34 FM Power Love FM Capital Radio Cyprus Cem Radyo Burç FM Kisstanbul Fm Sema FM Radyo Voyage Radyo İmparator Radyo Üniversite Radyo Pause Bor FM Mix FM Radyo Mood Lokum FM Konya Gözyaşı FM Hizmet FM Konya Fm Radyo At Kafaları Radiontime Radyo Turkuvaz Kral FM Lounge FM Zirve Radyo Alem FM Virgin Radio Tiryaki FM Radyo Hacettepe Radyo iSlam Romantik Türk Baba Radyo Kral Pop Radiontime Radyo Eksen Radyo Beyaz Radyo Mydonose Rock FM Radyo D İnce FM Radyo İlaç Öz FM Londra Türk Radyosu Medya FM Radyo Karadeniz TRT Radyo Türkü Joy Türk Lalegül FM Radyo Aşk Yön Radyo Radyo Fenomen Radio Shema SoN FM Park FM Hatay Fm Tatlı Fm Capital Radio Metro FM Radyo Hamsi SanaL FM Best FM Hayal Fm Radyo 42 Radyo Cihan Number One FM Radyo Vatan Radyo Megasite Radyo Fİ Radyo Ekin Radyo Halikarnas Radyo Yaren Kayseri FM Radyo Vizyon Pal Station Virgin Radio Türkiye Pal FM Power FM Türk Rap fm Moral FM Radyo Klas Arabesk Radyo Radyo Akdeniz Radyo Medine Mersin FM Radyo Şahin ibadet fm Power Türk Asya Radyo Radyo İlef Radyo Nefes Radyo Spor Luxury Lounge idil fm Aşk FM Radyo 38 Bizim Radyo Karma Love Antu FM Radyo Pink İtü Radyosu Caz Blues X Radyo Nostalji TRT FM Bayrak FM Uludağ FM İtü Radyosu Rock Radyo Damar Süper FM Radyo Viva İmbat FM Radyo 2000 Hazal Fm Dua FM Cübü Fm Radio FG İstanbul FM Radyo Moda Radyo Mega Radyo Alaturka Radyo Fenerbahçe Radyo Trafik Radyo Çağdaş KRT Hatay FM Radyo Sevimli Aşk FM Türkiye Zemzem FM TRT Radyo 3 Arabesk FM The MORE Radio Slow Time Yozgat Sorgun Fm Radyo Aktif Ankara FM Ostim Radyo TRT Radyo 4 Bodrum FM Radyo Seymen Adana FM Cansuyu Fm Power XL
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm