Radyo Viva Radyo Karadeniz Radyo Kızılelma Mersin FM Hazal Fm Radyo Voyage Ülkü FM Arabesk Radyo Radio FG Slow Time Radyo Tünel Dua FM Hizmet FM Bodrum FM Konya Fm Karma Türk Radyo Uhud Radyo Türk Türk Rap fm Mesaj FM Radyo A Radyo Fenerbahçe Sema FM TRT Radyo 3 Kral FM summer fm Pal FM Radyo Aşk İtü Radyosu Rock Radyo Süper TRT Radyo Nağme Joy Türk Bizim Radyo Radyo Ender Karadeniz FM ibadet fm Radyo Minber Radyo Kırık Plaklar Aşk FM Istanbul34 FM Virgin Radio Seyhanın Yeri Radyo Şahin Doğa Radyo Radyo D TGRT FM Park FM Radyo Vizyon Antu FM Lounge FM Londra Türk Radyosu Slow Türk Açık Radyo Radyo Pause Radyo Spor Radyo Ahenk Radyo CNN Türk Radyo Babylon Radyo Çağdaş Power Love FM Radyo Eksen Radyo Hamsi Moral FM Cem Radyo Radyo Dinamix Niğde Tempo FM Radyo Venüs TRT Radyo 1 Konya Gözyaşı FM Radyo Dost Radyo Mister Radyo Alaturka Burç FM Radyo Mydonose Tatlı Fm Radyo Damar The MORE Radio Radyo Trafik Radyo Nefes Radyo 38 Atlantis FM Ostim Radyo Radyo Kİ Luxury Lounge SHaber Radyo Tiryaki FM Romantik Türk X Radyo Nostalji Radyo Mega Hatay Fm Radiontime Radyo Feza Çayeli FM Mix FM Radyo Seymen Özgür Radyo Radyo Beyaz Radyo Yeşil Mavi Radyo Avrasya Türk SanaL FM Radyo Pink Baba Radyo Karadeniz Sesi Fm TRT Radyo 4 Radyo İlaç Aşk FM Türkiye Radyo Sevimli Max FM İtü Radyosu Caz Blues Ankara FM Kayseri FM Radyo Moda Radyo KTÜ Yön Radyo Radyo Yaren Joy FM İnce FM Radyo Hacettepe Number One FM Power Türk Radyo Medine Radio Shema TRT Radyo Türkü Radyo ODTÜ Öz FM Radyo 35 SoN FM Radyo İmaj Radyo Cihan Radyo 24 Bayrak FM Dünya FM Radyo Sevda Bloomberg HT Radyo Radyo Megasite TRT FM Radyo Mood Kalp fm Radyo Turkuvaz Radyo iSlam izmir Fm Show Radyo Kral Pop Karma Love Pal Station Uludağ FM Küpe FM Radyo Aktif NTV Spor Capital Radio Cyprus Bor FM Virgin Radio Türkiye Lig Radyo Radyo Onbeş Harbi Radyo Radyo Üniversite İstanbul FM Adana FM Haber Türk Radyo Capital Radio Radyo At Kafaları Power XL Radyo Banko Alem FM Radyo Bg Türk Cansuyu Fm NTV Radyo Radiontime Slow Karadeniz FM Radyo İlef Cübü Fm Power FM Radyo 42 Kanaltürk Radyo Lalegül FM Radyo Ekin Radyo Akdeniz Radyo Seyhan Delta FM Best FM Radyo İmparator Radyo Bilkent Radyo Hiranur Radyo Klas Hazal Fm Bursa Radyo Halikarnas Zirve Radyo Lokum FM Radyo ON Radyo Vatan Kisstanbul Fm Hayal Fm Radyo Tatlıses Medya FM Radyo Fenomen Radyo Sır Yozgat Sorgun Fm idil fm Asya Radyo İmbat FM Metro FM Zemzem FM Radyo Fİ Radyo 2000 Süper FM Rock FM Radyo 7 KRT Hatay FM Arabesk FM
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm