İstanbul FM Medya FM Radyo İmaj NTV Radyo Bayrak FM Niğde Tempo FM Radyo İlef Radyo 38 Ostim Radyo Atlantis FM SoN FM Radyo Avrasya Türk Radyo Aktif Mesaj FM İtü Radyosu Rock Radyo İmparator Radyo Hacettepe Delta FM Karma Türk Zemzem FM Radyo CNN Türk Radyo Megasite Radyo Uhud Number One FM Capital Radio Cyprus Radyo Kırık Plaklar Uludağ FM Slow Karadeniz FM Radyo Eksen Radyo Akdeniz Radyo Fenerbahçe Radyo Çağdaş Arabesk FM Radyo Süper Power XL Bor FM Harbi Radyo TGRT FM Radyo 7 Best FM Radyo 35 SHaber Radyo Radyo A Pal FM Adana FM İnce FM Antu FM Radyo Üniversite Radyo Trafik KRT Hatay FM NTV Spor Burç FM Radyo Damar Bloomberg HT Radyo İmbat FM Radiontime Radyo Mood Radyo Alaturka Radyo Aşk Radyo Tatlıses Konya Fm izmir Fm Radyo Kızılelma Slow Time Radyo Şahin Mix FM Radyo KTÜ Radyo Ahenk Radyo Spor ibadet fm SanaL FM Sema FM Radyo ON Radyo Bilkent Radyo Onbeş Show Radyo Radyo Ender Radio Shema Radyo Medine Metro FM Radyo Karadeniz Park FM Joy FM Lokum FM Radyo Fİ Radyo Dost Radyo 24 Karadeniz Sesi Fm Radyo Fenomen Joy Türk Radyo Sevimli Karma Love Hazal Fm Bursa Radyo Sevda Radyo Viva Radyo Yeşil Mavi Süper FM TRT Radyo Türkü Tiryaki FM Radyo D Radyo Seyhan TRT Radyo 4 Cem Radyo Baba Radyo Cansuyu Fm Bodrum FM Radyo iSlam Radyo İlaç Arabesk Radyo Radyo Mister Lounge FM Pal Station Radyo Ekin Luxury Lounge Kalp fm Seyhanın Yeri TRT FM Kral Pop Virgin Radio Türkiye Tatlı Fm Açık Radyo Aşk FM Türkiye Radyo Sır Cübü Fm Türk Rap fm Radyo Vatan Radyo Beyaz Dünya FM Virgin Radio Alem FM İtü Radyosu Caz Blues Radyo Venüs Dua FM Radyo Banko Kisstanbul Fm Radyo Minber Radyo Voyage Radio FG Radyo Tünel Radyo Feza Küpe FM Radiontime Özgür Radyo Asya Radyo Power FM Radyo Moda TRT Radyo 1 Lalegül FM Istanbul34 FM Karadeniz FM Konya Gözyaşı FM Bizim Radyo Doğa Radyo Öz FM Radyo At Kafaları The MORE Radio Mersin FM Ülkü FM Rock FM Radyo Bg Türk Radyo Pause Yön Radyo Radyo 42 Hazal Fm Radyo Cihan Radyo Seymen summer fm X Radyo Nostalji idil fm Radyo Vizyon Max FM Radyo Mega Hatay Fm Romantik Türk Radyo ODTÜ Radyo Halikarnas Radyo Turkuvaz Radyo Babylon Radyo Hamsi Aşk FM Haber Türk Radyo Yozgat Sorgun Fm TRT Radyo 3 Kral FM Lig Radyo Hayal Fm Capital Radio Radyo Pink Radyo Hiranur Zirve Radyo Power Love FM TRT Radyo Nağme Radyo Türk Radyo Kİ Kayseri FM Radyo Mydonose Radyo Nefes Slow Türk Londra Türk Radyosu Moral FM Ankara FM Kanaltürk Radyo Hizmet FM Çayeli FM Radyo 2000 Radyo Dinamix Power Türk Radyo Yaren Radyo Klas
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm