Çayeli FM Radyo Spor Radyo Ekin SanaL FM Aşk FM Dünya FM Radyo Mood Karadeniz FM Ülkü FM SHaber Radyo Küpe FM Özgür Radyo Radyo Seymen İnce FM Best FM Park FM TGRT FM Radyo Dinamix SoN FM Lig Radyo Radyo Hiranur Pal FM Power Türk Haber Türk Radyo Niğde Tempo FM Pal Station ibadet fm Hizmet FM Radyo Voyage Radyo Fenerbahçe Açık Radyo Lounge FM Karma Love Radyo Süper Radyo Akdeniz X Radyo Nostalji Karadeniz Sesi Fm Radyo Viva Radyo Pink Alem FM Radyo Sevda Zirve Radyo Bizim Radyo Aşk FM Türkiye Radyo Bg Türk Radyo 35 Mesaj FM Konya Gözyaşı FM Seyhanın Yeri Londra Türk Radyosu Cansuyu Fm Virgin Radio Luxury Lounge Kalp fm Radyo Beyaz Radyo Sır Metro FM Radyo Vatan Radyo Aktif Show Radyo Mix FM Radyo iSlam Radyo Feza Cübü Fm Radyo Venüs Radyo CNN Türk Adana FM Ankara FM Radyo Hamsi Radyo Mydonose Radyo Babylon Harbi Radyo İtü Radyosu Rock Medya FM Radyo Mister Radyo ON Hazal Fm Bursa Radyo Türk Radyo Şahin Radyo Turkuvaz Radyo İmaj Romantik Türk Bloomberg HT Radyo Lalegül FM TRT Radyo Türkü Radyo Ender Kisstanbul Fm Capital Radio Cyprus Radyo Çağdaş Arabesk FM Doğa Radyo Radyo Nefes Radyo Bilkent Bayrak FM Joy Türk İmbat FM Radyo Pause Radyo Kırık Plaklar Hazal Fm Radyo Sevimli Kral FM Radyo İlef Radyo Seyhan izmir Fm Radyo Yeşil Mavi Radyo Fİ TRT FM Baba Radyo Radyo 7 Antu FM Hatay Fm Slow Karadeniz FM Radyo Kİ Slow Time Asya Radyo KRT Hatay FM Radyo Onbeş Slow Türk Radyo Tatlıses Virgin Radio Türkiye Power FM Radyo Yaren NTV Spor Moral FM Capital Radio TRT Radyo 3 Radyo Medine Arabesk Radyo Radyo İmparator Radyo Karadeniz İtü Radyosu Caz Blues Radyo Mega Radyo 2000 Radyo Kızılelma Radyo Hacettepe Kanaltürk Radyo Delta FM Uludağ FM Radyo At Kafaları Radyo Avrasya Türk Radio FG TRT Radyo 4 Radio Shema Number One FM TRT Radyo Nağme Istanbul34 FM Radyo Damar Rock FM Power XL Max FM Burç FM Öz FM Radiontime Yön Radyo Radyo Alaturka TRT Radyo 1 Kral Pop Mersin FM Hayal Fm Bor FM Radyo Eksen Radyo Megasite Ostim Radyo Radyo 24 Konya Fm Karma Türk Radyo Trafik Radyo 42 Joy FM Radyo Dost Tatlı Fm summer fm Radyo Tünel Cem Radyo Radyo 38 Radyo D Bodrum FM Radiontime Radyo Minber Radyo Vizyon Sema FM Tiryaki FM Süper FM Zemzem FM Radyo ODTÜ Radyo Halikarnas Radyo Üniversite Radyo A Radyo Uhud Radyo Cihan Atlantis FM Radyo Klas Radyo Moda Dua FM Kayseri FM Radyo Aşk The MORE Radio Radyo KTÜ Power Love FM Yozgat Sorgun Fm İstanbul FM Radyo İlaç Lokum FM NTV Radyo Radyo Fenomen idil fm Radyo Banko Türk Rap fm Radyo Ahenk
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm