izmir Fm Aşk FM ibadet fm Slow Türk Pal Station Radyo İmparator Radyo Hiranur Sema FM Radyo 35 Cem Radyo Bayrak FM Dünya FM SanaL FM Bloomberg HT Radyo Radyo Kırık Plaklar Bodrum FM Radyo Uhud Radyo Pause Hazal Fm Radyo Aktif Best FM Uludağ FM Cansuyu Fm Slow Time Romantik Türk Yozgat Sorgun Fm Virgin Radio TRT Radyo Türkü Rock FM Çayeli FM Radyo Megasite Power Türk Radyo Karadeniz Radyo Medine Radyo Dost Radiontime Radiontime Radio FG TRT Radyo 1 Radyo Akdeniz Radyo Seyhan Hatay Fm Aşk FM Türkiye TRT Radyo 3 Baba Radyo TRT Radyo 4 Radyo Dinamix Max FM Radyo Voyage Türk Rap fm Hayal Fm Radyo Vizyon Tatlı Fm SHaber Radyo Küpe FM Radyo Feza Radyo Fenerbahçe Pal FM Radyo Çağdaş Lig Radyo Medya FM Joy Türk Kayseri FM Radyo 24 The MORE Radio Radyo Bg Türk Radyo Viva Radyo Avrasya Türk Arabesk Radyo Radyo Aşk Radyo Kızılelma Radyo Babylon Radyo iSlam Moral FM Radyo 38 Atlantis FM Metro FM İstanbul FM İmbat FM Radyo Sevda Radyo Halikarnas Radyo Üniversite Radyo Fİ Virgin Radio Türkiye Doğa Radyo X Radyo Nostalji Radyo Süper Lounge FM Power XL Bor FM Karadeniz FM Burç FM Radyo Ahenk Radyo Turkuvaz Asya Radyo Radyo 2000 Hizmet FM Radyo Mood Radyo İmaj Kral Pop Radyo Tünel Lokum FM Ankara FM Mesaj FM Niğde Tempo FM Power FM Radyo KTÜ Ülkü FM Radyo D Bizim Radyo Süper FM Power Love FM Alem FM Slow Karadeniz FM Zirve Radyo Radyo Eksen Kanaltürk Radyo Park FM Radyo Yaren Zemzem FM Radyo Damar Delta FM Radyo Cihan TRT Radyo Nağme Harbi Radyo NTV Radyo Radyo Kİ Özgür Radyo idil fm Londra Türk Radyosu Radyo Türk TRT FM Karma Türk Radyo Seymen Cübü Fm KRT Hatay FM Karma Love Joy FM Radyo Nefes Radyo Klas Antu FM Ostim Radyo Adana FM Number One FM Hazal Fm Bursa Radyo Alaturka Luxury Lounge Kral FM İtü Radyosu Caz Blues Capital Radio Radyo Venüs Radyo 42 Radyo 7 Yön Radyo İnce FM Konya Fm Radyo Sevimli SoN FM Radyo At Kafaları Kalp fm Radyo Ekin summer fm Radyo Yeşil Mavi Capital Radio Cyprus Konya Gözyaşı FM Radyo Beyaz Radyo Şahin Radyo Hamsi Öz FM Kisstanbul Fm Radyo İlef Radyo Ender Karadeniz Sesi Fm Mersin FM Haber Türk Radyo Dua FM Show Radyo Açık Radyo Lalegül FM Radyo Sır Radyo A İtü Radyosu Rock Radyo Onbeş Radyo Tatlıses Radyo Banko Tiryaki FM Radyo Mydonose Radyo İlaç NTV Spor TGRT FM Radyo Trafik Radyo Mister Arabesk FM Mix FM Radyo Mega Radyo Spor Seyhanın Yeri Radyo ON Radyo Minber Radyo Vatan Radyo Fenomen Radyo Pink Radyo Moda Radyo CNN Türk Radyo ODTÜ Radyo Bilkent Radio Shema Istanbul34 FM Radyo Hacettepe
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : Konya Fm Dinliyorsunuz...

Konya FM, 99.5 frekansından yayın yapmakta olan yerel bir radyo kanalıdır. Özellikle Konya ve çevresinde oldukça fazla dinlenmekte ve takip edilmektedir. Radyo istasyonu müzik türü olarak Dini radyolar kategorisinde yer almaktadır. Bunun nedeni, radyonun Din ve Tasavvuf üzerine programlar yapmasıdır. Konya FM dinleyerek birçok ilahiye ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim meallerini de bulabileceğiniz radyo, oldukça geniş program yelpazesi sunmaktadır. Sadece ilahi dinlemek için bile bu radyoyu dinleyebilirsiniz. ilahi seven bireyler için birebir yayında bulunan Konya fm aynı zamanda dini içerikler türündeki bilgiler ile dinleyici kişileri aydınlatmaktadır.rnKonya fm aynı kategorideki farklı bir başlık ya da farklı bir daldır. Diğer frekanstaki radyoların aksine dini teması ile günümüz dinleyicilerin gönlünü fetih etmeyi başaran radyolardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Her bireyin arada huzur bulabilmek için muhakkak dinlediği radyo kanalları arasında yerini almayı başarmıştır. Uzun süredir bu sektörde olmasına karşın hala radyo kanalları arasında yerini almaktadır. Konya fm ülkemizdeki en çok dinlenilen popüler radyolardan birisi olarak bilinmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmeyi ve bir adım ileriyi götürmeyi amaçlayan Konya fm bu amacını başarmakta ve kişiler tarafından tercih edilme oranını giderek artırmaktadır. Kullanım alanının artması dini içeriklerin aynı sıra bireylerin sorularına cevap veren bir program olması, istenilen ilahileri çalması, gündemden son dakika haberlerini bireyler ile paylaşması gibi daha pek çok alternatifi bireylere sunmaktadır. rnKonya fm in içerisinde kişiler dinlerken farklı dokunuşları hissede bilmeleri mümkündür. Radyo ya da radyoculuk sektöründe hala yerini koruyan ve belli bir dinleyici kitlesi bulunan Konya fm gün geçtikçe bu sayıyı artıran radyolar arasında yerini almaktadır. Yayın içerisinde farklı içerikleri aynı zamanda sevgili radyo dinleyicilerini de bilgilendirmektedir. Bunun yanı sıra kişilerin istek şarkılarını çalarak bireylere iletişimi de sağlamaktadır. Müzik çalar dinlemekten sıkılan bireylere radyo tek adres olarak gösterilmektedir. Bu sebep ile her bireyin tarzına uygun müzik seçenekleri ile siz bireyleri de dinleyici kitlesine katması mümkün olan olasılıklar arasında yerini almaktadır. Dinlemeniz tavsiye edilmektedir.

CEMİL KIRALİ

SİZİ ALLAH ISLAH EYLESİN. BANKA REKLAMLARININ ARDINDAN AYET OKUYORSUNUZ. BU MÜNAFIKLIK DEĞİLMİDİR. HANGİ SAFTASINIZ.FAİZ ALLAH CC A SAVAŞ AÇMAK OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUNUZ. ÇOK YAZIK.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Konya Fm