Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan

Metro FM

97.2 Dinliyorsunuz...

metro fmRadyo icadından beri her şekle girmiş bulunmaktadır. Telefonlarımızın içine, televizyonlarına, mp3 çalarlara sığdırılan radyo dünyasında birçok kanal bulunmakta ve her tarza hitap edecek şekilde kişilerin ilgilerini göre kendi arasında ayrılmıştır. Eskiden tekbir kanalın dinlendiği radyolarda artık pop, caz, dini, spor, arabesk, fantezi, Türk sanat müziği, halk müziği ve yerel müzik kanalları bulunmaktadır. Yabancı müziğinde çok dinlendiği ülkemizde yabancı müziğin en iyi temsilcilerinden olan Metro FM Dünyaca ünlü sanatçıların en gözde olmuş parçalarını yayınlanmaktadır. 

Yeni hitler kadar eski hitlere de yer veren bu istasyon 97.2 frekansının radyolardan ayarlanmasıyla kulaklara yabancı müzik şöleni yaşatmaktadır. Dünya esintilerini kişilerin kulaklarının ucuna getiren Metro FM yedi gün yirmi dört saat kesintisiz yayınıyla dinleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Ev iş arasındaki trafikte, bir yere araba yolculuğu yaparken radyonun bulunduğu her durumda can sıkıntısını dindirecek ve kişilere keyifli anlar sunacak bu frekansta müziğin yanında Ünlü oyuncu Kadir Çöpdemir, eski futbolcu Pascal Nouma ‘nın mikrofon başında olduğu Ara Gaz gibi dinleyicilerin yüzünde tebessüm oluşturacak radyo programları mevcut bulunmaktadır. 

metro fm dinle

Hafta içi 06:30 ve 09:30 arasında dinleyicilerine komik diyaloglar ve müzik keyfi sunan program Pazar günleri 10:00 -12:00 saatleri arasında da yayınlanmaktadır. Sabah programlarının ardından ünlü radyo djlerinin sunumu ile gerçekleşen müzik keyfi Metro FM ‘ de gün boyunca devam etmektedir. Bertan Horasan ile “Feel The Energy”,Cengiz Ünsal ile “Happy Hour”, M. Yankı Yönel ile “Mydonose Dance Party “ yine Cengiz Ünsal sunumuyla “Levels Dance Party “ gibi içeriği zengin programlar yayınlanmaktadır. Ve son olarak da gece 00:00’dan sabah saat 06:30’ a kadar duraksız yabancı müzik keyfini yaşatan bu istasyona 97.2 frekansını radyolarında ayarlayan herkes ulaşabilmektedir. .

Cansu

GOT7 - You Calling My Name açar mısınız?

Rüveyda Balta

BTS - Idol istek parçam acaba onu açarmısınız

ALİCAN pekindinc

Evet

Serial uykucuoglu

Seni seviyorum metro fm kadir 've Pascal benide arayin

Vkook

Bts-Fake Love açar mısınız?

seval çetin

sureklı aynı sarkılar calıp duruyor sıkıldık

Serdar atay

Slm ben Muğla menteseden yazıyorum ben serdar Atay aydın nazilli e tipi kapalı ceza evinde yatan kardeşim turgay Atay ya sıradaki sarki ya c 7 kavusunda yatan kardesim turgay ataya gelsin Allaha emanet olun kardeşim turgay

FUNDA CEBECİ

hep aynı şarkıları dinliyoruz.başka hit şarkı yok mU??Yeni çıkanlar yok mu?

Fatih kazancı

Harıka hit müzik yabancı müzikte bizim için bir numaralı müzik kanalı

haccik

bu şarkıyı kım soyluyor

Bilgenur Çokinal

Sürekli 3 5 parça dönüyor belli saatlerde belli şarkılar çalıyor.Çesitlilik istiyoruzz

Mehmet kara

Şaşmaz dan paskal abime selamlar mehmet kara

mehmet

Hep aynı şarkılar biz sıkıldık siz sıkılmadınızmı?

Alper Selcuk

na na nan na nau nau na nan na na bi kadın söylüyor anımsayan varmı dün üç gibi dinledim beynimin içinde dönüp duruyo

faruk çelik

Pascal Nouma ve kadir çöpdemir mükemmelsiniz :)

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Metro FM