Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan

Radyo Voyage

107.4 Dinliyorsunuz...

radyo voyageRadyo Voyage Kuruluş ve Yayın Dönemi21 Ocak 2009 tarihinde Doğuş Holding bünyesi içerisinde Radyo Eksen ismi ile yayın hayatına başlangıç yapan Radyo Voyage, ana kategorilerde müziği ve ritimleri benimseyenlerin kategorisi olan Ambient ve rahatlama, huzur, pozitiflik ile New Age’in yanı sıra Avant Classical, Pop Classic, Gregorian Pop, Down Tempo, World Music, Ethnic Jazz ve Soundtrack müzik tarzlarını benimseyen bir yayına sahiptir. Hayatınızı rutin akışı içerisinde evde, ofiste, büroda, araç içerisinde, stresli çalışma ortamlarında veya dinlenme vakitlerimizde bu müzik türlerini rahatlıkla akışkan bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radyo Voyage yalnızca ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde kolay kolay taklit edilemeyecek bir yayın kalitesine sahiptir ve bu onların başarısını rahatlıkla açıklayabilmektedir. Birçok yayın organını satışa çıkartan Doğuş Holding Radyo Voyage’ı da satışa çıkarmıştı ve 2016 yılı itibari ile yönetime Pozitif Grubu gelmişti. Pozitif Grubu bünyesine geçişinden sonra radyo yönetiminin haricinde kurumsal kimliğinde, yayın yaptığı müzik tarzlarında, sunucularında ve program düzenlemelerinde pek fazla değişikliğe gitmemiş olması radyonun istikrarını bozmamıştır. Günümüzde halen Pozitif Grubu bünyesi içerisinde hizmet veren popüler radyo, gün geçtikçe bağımlı dinleyici sayısını da arttırması ile dikkat çekmektedir. Bu müzik türleri ile yalnızca Türkiye’de değil dünyada sayılı radyolar arasında yer alırken “Dünyanın müziğine yolculuk...” sloganı ile kitlenin karşısında yer almaktadır. Türksat 3A üzerinden Bursa ve İstanbul’un yanı sıra çevre illerde de yayın hakkına sahip Radyo Voyage, Radyo Eksen ile de kardeş radyo olduklarını ilan etmişler ve dönem dönem de ortak yayın ve haber etkileşimlerinde bulunmuşlardı.

radyo voyage canlı

Radyo Voyage Frekans Bilgileri Nelerdir?

 

İstanbul ilinde 107.4 ve Bursa ilinde 93.8 Türksat 2A / 3A üzerinden 11054 H 30000 frekansı ile yayın hayatını sürdüren başarılı radyo, çevre illerde de yayın verebilmektedir. Uydu frekansları ile şu şekildedir;

Türksat 4A – 11977 MHZ – Polarite yatay – 27500 – 5/6

 

Radyo Voyage Sunucuları Kimler ve Hangi Programlar Yer Alıyor ?

Neslihan Yavuzer Behmuaras, Fırat Yıldız, Can Doğan ve DJ Mert Levent’in kadrosunu güçlendirdiği popüler radyoda programlar, saatler ve sunucular şu şekildedir;

  • Hayallere Yolculuk / Neslihan Yavuzer Behmuaras (Cuma 18:00-20:00)
  • Apple Premium Reseller Pupa ile Haftasonu Keyfi (Haftasonları Cumartesi Pazar - 11:00-14:00)
  • Voyage sunset / Fırat Yıldız (Cumartesi 19:00-20:00)
  • Bi'Dünya Müzik / Can Doğan (Pazar 18:00-19:00)
  • Bon Voyage / DJ Mert Levent (Pazar 21:00-23:59)

Frekans radyo yayınının yanı sıra Podcast ile de yayıncılar ile buluşan Radyo Voyage burada da 4 farklı program ile yayını farklı kategorilerde devam ettirmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapan popüler radyo web sayfası üzerinden de canlı olarak dinlenebilmektedir. Ayrıca birçok müzik ve servis sağlayıcılar ile de dinlemeye açık olan popüler radyo, canlı olarak yayınlanan müzikleri de sosyal medyada rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz.

Özel oluşturulan albümler ile de dinleyicilerine kaliteli bir hizmet sunanRadyo Voyage, mobil işletim sistemleri Apple iOS  ve Android kullanıcıları için de özel uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama sayesinde hem dünya müziği ile ilgili yeniliklere, hem albümlere, hem canlı yayına hem de podcastlere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Gelişen teknoloji dünyası ile birlikte artık istediğiniz radyoyu yalnızca FM Radyo cihazlarında değil mobil cihazınızdan da bir tık ile rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Radyo Voyage da dinleyicilerine ulaşabilmek adına hemen hemen her platformda boy göstermektedir ve bu özelliği ile de takdir toplamaktadır.

 

Radyo Voyage İletişim Bilgileri ve Adresi

 

Telefon: (0212) 335 00 00
E-mail: voyage@ntv.com.tr

Adres:

burhan özazman

şahane şarkılar çalıyorsunuz ! Emeğinize sağlık !

Osman Uyan

severek dinliyoruz izmirdede yayın olsada aracımdada dinlesem işim gereği günün çoğu dışardayım tüm müzikler süperrrrrrrr.

M.Eşref UĞUR

bilgisayarımı açar açmaz ilk ''radyo voyage'' açıyorum, yoğun çalışma tempomda gün boyu sanki terapi yapıyor muhteşem müzikleriniz.. teşekkürler :)

Nurullah ATAÇ

63 yaşındayım ;ekiz-dokuz yıldır dinliyorum,doğaya ,evrene açılan pencerem oldunuz..Emeğinize sağlık,saygılar!..

güler ünlü

şahane bir radyo....

Nilgün Karaca

İstanbuldayken başka radyo dinlemezdim üç senedir Adanadayım sizi buradan da dinlemek istiyorum radyomdan,her zaman kulaklıkla tlf.dan dinlemek olmuyor zira Sevgiler sevgili radyom.

Reyhan DEMİREL

Radyo Voyage keyifle dinlediğim radyo...Polilinik yaparken düşük sesle Radyo Voyage dinliyor olmak yorgunluğumu unutturuyor,teşekkürler.

Ermert Revsen

Baştaki formatını kaybettiğini düşünüyorum. Müzik dili olan fransızca müziklere yeterince ağırlık verilmiyor. C. Aznavour. ! özlüyoruz mesela. Her dil müziği sevsemde Ara Malikyan gibi keman müzikleri çok az Ama yinede yaşamın güzel yanı. Teşekkür ederiz Voyage music

Pelin petunya

Çok severek dinliyorum bazen çekmiyor..Evrensel Müzik yapıyorsunuz.Emeginize sağlık..Saygılar.

Taylan AKGÜN

bayılıyorum müzik zevkinize. ne ara bu kadar şey dinlediniz :) şaka bir yana.. sizi seviyoruz. seviyoruz derken ben, eşim ve oğlum Ali Mert(20 aylık :) )

ebru osmanağaoğlu

seviyorum bu radyoyu;adeta bağımlılık yapıyor

zeynel toptaş

sesiniz çıkmıyor, dileyemiyorum. teknik bir sorun mu var ?

hüseyin şevki topuz

voyage için yalnızca radyo yakıştırmasını yapmak haksızlık olur açıkçası... voyage bir radyodan daha fazlası, bir hayat tarzıdır. gülen gözlerinizden öpüyorum voyage ailesi ..

Alper geyik

Bu sabah 9:31 caldığınız sarkısnın ismini öğreninilirmiyim çok güzel şarkıydı

Lusi Gencic

Sehr geehrte Leute RADIO VOYAGE,Ich habe seit 16 Jahren Haus in Turkei,Istanbul.Genau in Silivri-Uyumkent.Ihre Radio Voyage gibt uns noch dazu das wunderschone Traume und Momente Erlebnis in Ihre wunderschone Land.Wir danken dafur Herzlich.Traum Musik,tolle Komplimente.Wir geniessen das wunderschone Zeit..Mein Mann und Ich,kommem wir aus SerbienBelgrad und dort horen wir weiter Ihre Traum Muzik uber Internet.Fanke furt alles,fur wunderschone Muzik und tolle Traume.Schon das Sie gibt.Lusi Gencic und Ristic Miodrag.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : Radyo Voyage