Radyo Sevimli Radyo Onbeş Lokum FM X Radyo Nostalji TGRT FM Radyo İlef Lounge FM Power Türk Radyo Süper Dünya FM Radyo Hamsi Joy FM Radyo Mydonose Show Radyo Virgin Radio Türkiye Pal Station Aşk FM Radyo Viva Lalegül FM Radyo ODTÜ Radyo Dost Slow Karadeniz FM Radyo Halikarnas Radyo 2000 Moral FM Uludağ FM Mersin FM Kisstanbul Fm Adana FM Bloomberg HT Radyo Özgür Radyo Zemzem FM Radyo Voyage Radio FG Radyo Pause Radyo Fİ Radyo Yaren summer fm Radyo Ekin Radyo Mister NTV Spor Radyo 7 Hayal Fm Baba Radyo Atlantis FM TRT Radyo 3 Bizim Radyo Kayseri FM Radyo At Kafaları Power FM Radyo Medine Luxury Lounge Radyo Banko Best FM Niğde Tempo FM ibadet fm Capital Radio Cyprus Antu FM Lig Radyo Karadeniz Sesi Fm Hazal Fm Harbi Radyo Radyo Ahenk Bayrak FM Radio Shema Radyo İlaç Radyo Dinamix Radyo Hacettepe Delta FM Power Love FM Radyo Çağdaş İtü Radyosu Caz Blues Radyo Ender Radyo Vizyon Radyo Sır Doğa Radyo Radyo Akdeniz Kral FM Radyo Moda Radyo 35 Karma Türk Ülkü FM Slow Türk Ankara FM Radyo CNN Türk Radyo Trafik Radyo Fenerbahçe İtü Radyosu Rock Konya Gözyaşı FM Radyo Fenomen Radyo Türk Radyo Turkuvaz Radyo Aşk Çayeli FM Seyhanın Yeri SoN FM Radyo Minber Pal FM Power XL İstanbul FM TRT FM Yozgat Sorgun Fm Yön Radyo TRT Radyo 1 Capital Radio Arabesk Radyo Radyo Kİ Park FM The MORE Radio Hatay Fm Haber Türk Radyo Dua FM Radyo Pink Radyo Vatan Tatlı Fm Radyo Eksen Radyo 24 Hazal Fm Bursa Zirve Radyo Ostim Radyo SHaber Radyo Radyo Mega Radyo Venüs Londra Türk Radyosu Türk Rap fm Aşk FM Türkiye KRT Hatay FM Radyo Klas Radyo Babylon Kalp fm Tiryaki FM Açık Radyo Radyo Spor idil fm Öz FM TRT Radyo Türkü Radyo Üniversite Rock FM Sema FM Romantik Türk Radyo Kızılelma Asya Radyo Arabesk FM Küpe FM Radiontime Radyo Bg Türk Slow Time Cem Radyo Radyo 42 Radyo A Radyo Mood TRT Radyo 4 Joy Türk Radyo Karadeniz SanaL FM Radyo Uhud Radyo Tatlıses Radyo İmparator Karma Love Radyo Kırık Plaklar Radyo Alaturka Hizmet FM Radyo Beyaz Kral Pop NTV Radyo Cübü Fm Mix FM Radiontime Süper FM Metro FM Radyo Hiranur Radyo Şahin Mesaj FM Cansuyu Fm Radyo Aktif Radyo Nefes Radyo Cihan Radyo Feza Radyo Yeşil Mavi Karadeniz FM Number One FM Radyo ON Max FM Kanaltürk Radyo Radyo Bilkent Radyo KTÜ Bodrum FM Istanbul34 FM İnce FM Radyo Seymen Bor FM Alem FM Radyo Megasite Konya Fm İmbat FM Radyo Seyhan Radyo iSlam Burç FM izmir Fm Radyo D Radyo Avrasya Türk Virgin Radio Radyo 38 Radyo Tünel Radyo Damar Radyo Sevda Radyo İmaj Medya FM TRT Radyo Nağme
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM