summer fm X Radyo Nostalji Radyo Sevimli Karma Türk Radyo Damar Radiontime Aşk FM Türkiye Öz FM Moral FM Radyo Bg Türk Metro FM TRT FM Radyo Dinamix Hazal Fm Bursa Uludağ FM Ankara FM Süper FM Radyo 35 Dua FM Mersin FM NTV Spor Radyo Cihan Londra Türk Radyosu Radyo Ekin Medya FM Adana FM Radyo Bilkent Bizim Radyo Dünya FM Radyo Yaren Radyo Hiranur Radyo Feza Doğa Radyo Show Radyo Radyo Banko Cem Radyo Radyo Mister Tatlı Fm Ostim Radyo Bodrum FM Yozgat Sorgun Fm Radyo ON Best FM Kral Pop Radyo iSlam Konya Fm Radyo Karadeniz Radyo ODTÜ NTV Radyo Radyo Megasite Cansuyu Fm Özgür Radyo Lounge FM Radyo 24 Power FM Max FM Radyo Babylon ibadet fm Arabesk Radyo Hizmet FM Capital Radio Karadeniz Sesi Fm Delta FM Radyo D izmir Fm Radyo Yeşil Mavi Radyo Uhud Park FM İstanbul FM Asya Radyo Radyo Hacettepe Lalegül FM Yön Radyo Virgin Radio Türkiye Radyo Sır Radyo Akdeniz Mesaj FM Radyo İmparator Radiontime Radyo Seyhan Radyo Mydonose Virgin Radio Radyo İlaç Rock FM Radio FG Radyo Fİ Istanbul34 FM İtü Radyosu Rock KRT Hatay FM Zemzem FM Bloomberg HT Radyo Radyo İmaj Radyo Şahin Aşk FM Slow Türk Mix FM The MORE Radio Radyo At Kafaları Radyo Fenerbahçe SoN FM İtü Radyosu Caz Blues Radyo Dost Number One FM Radyo İlef Atlantis FM Radyo Seymen Radyo Venüs Sema FM Radyo Vatan Radyo Viva Power Love FM Romantik Türk Slow Time Capital Radio Cyprus Zirve Radyo Alem FM Pal FM Türk Rap fm Radyo Çağdaş Harbi Radyo Radyo Onbeş Kalp fm Radyo KTÜ Radyo Halikarnas Luxury Lounge Slow Karadeniz FM Radyo Trafik Radyo Klas Radyo Pink Tiryaki FM Baba Radyo İnce FM Radyo Ender Radyo Sevda Arabesk FM Konya Gözyaşı FM idil fm Cübü Fm Kanaltürk Radyo Radyo Voyage Radyo Beyaz Çayeli FM Radyo Hamsi Lokum FM Ülkü FM Hatay Fm Radyo Nefes Radyo Aşk TRT Radyo 4 Seyhanın Yeri İmbat FM Bayrak FM Radyo Moda Radyo 38 Radyo Mega SHaber Radyo Kisstanbul Fm Radyo Tatlıses Radyo Aktif Niğde Tempo FM Radyo Üniversite Karadeniz FM TRT Radyo Türkü Haber Türk Radyo Radyo Kırık Plaklar Radyo CNN Türk TRT Radyo Nağme Radyo Medine Hazal Fm Açık Radyo Joy FM Power XL Radyo Turkuvaz Kral FM Radyo Türk Küpe FM Radyo Spor Hayal Fm Radyo Ahenk Radyo Eksen Radyo Süper TGRT FM Radyo Mood Pal Station Joy Türk TRT Radyo 1 Radyo Pause Radyo Avrasya Türk Radyo Kİ Bor FM Radyo A SanaL FM Radyo Vizyon Radio Shema TRT Radyo 3 Radyo 7 Radyo Fenomen Burç FM Radyo Minber Power Türk Kayseri FM Radyo Alaturka Radyo Tünel Karma Love Radyo Kızılelma Radyo 2000 Antu FM Radyo 42 Lig Radyo
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM