Radyo Bilkent Radyo Venüs SanaL FM Radyo KTÜ Radyo Uhud Radyo Turkuvaz Arabesk FM Radyo Vizyon Radyo Minber Radyo Alaturka Virgin Radio Radyo Mydonose Radio FG NTV Spor Number One FM KRT Hatay FM Radyo Kırık Plaklar Capital Radio Cyprus Radyo Aşk Radyo Çağdaş Radyo Trafik Radiontime Radyo Beyaz Power XL Radyo Fİ Radyo Yaren SoN FM Radyo Spor Radyo İmparator Dua FM Istanbul34 FM Max FM Radyo iSlam Karma Love TRT FM İnce FM Ankara FM Radyo Moda Rock FM Joy FM Power FM Tiryaki FM Lig Radyo Radyo Seymen Slow Time Radyo At Kafaları Açık Radyo Radyo Cihan Atlantis FM Radyo 42 Radyo İmaj Hazal Fm İstanbul FM Radyo Mister Kanaltürk Radyo izmir Fm Radyo Dinamix Antu FM Arabesk Radyo TRT Radyo Türkü TRT Radyo 1 Radyo İlef Bodrum FM TRT Radyo 4 Slow Karadeniz FM Radyo 35 Radyo Nefes Hayal Fm Radiontime Radyo Halikarnas Power Türk Radyo Onbeş Pal Station Radyo Avrasya Türk Joy Türk İtü Radyosu Rock Radyo D Lokum FM Delta FM Radyo Sevda Radyo CNN Türk Karadeniz Sesi Fm Radyo Vatan TRT Radyo Nağme Radyo A Radyo Medine Doğa Radyo Cem Radyo Yozgat Sorgun Fm Romantik Türk Radyo Aktif Yön Radyo Radyo 7 Uludağ FM Radyo Pause Hizmet FM Konya Gözyaşı FM X Radyo Nostalji Radyo Kızılelma Best FM Radyo Voyage İmbat FM Bayrak FM Çayeli FM Özgür Radyo SHaber Radyo Kisstanbul Fm Power Love FM Alem FM Radyo ODTÜ Bloomberg HT Radyo Küpe FM Ülkü FM Radyo Kİ Radyo Karadeniz Radyo Klas Süper FM Radyo Sır Radyo Bg Türk Radyo 2000 Park FM Radyo Pink Radyo Ahenk Bizim Radyo Hatay Fm Baba Radyo Mix FM Kral FM Lalegül FM Cansuyu Fm Zirve Radyo Radyo Türk Lounge FM Hazal Fm Bursa Radyo Akdeniz Konya Fm Sema FM Radio Shema Tatlı Fm Niğde Tempo FM Radyo Babylon TRT Radyo 3 Kayseri FM Radyo Viva Pal FM Cübü Fm Radyo Mega Harbi Radyo Öz FM Ostim Radyo Radyo Eksen Radyo Mood Adana FM NTV Radyo Radyo Üniversite Londra Türk Radyosu Medya FM Kral Pop Virgin Radio Türkiye Aşk FM Radyo ON Zemzem FM Türk Rap fm TGRT FM Radyo Damar FM Radyo Tünel Kalp fm Radyo Seyhan Luxury Lounge Radyo Fenomen Radyo Ender Seyhanın Yeri Radyo Banko Radyo Hacettepe Radyo İlaç Asya Radyo Radyo Şahin Mersin FM Radyo Hiranur Radyo Süper Radyo Sevimli Slow Türk Radyo 24 Karma Türk Radyo Megasite summer fm Metro FM Radyo Tatlıses Karadeniz FM Burç FM Capital Radio Radyo Dost Radyo Feza Haber Türk Radyo Bor FM Radyo Hamsi Radyo 38 Dünya FM Aşk FM Türkiye ibadet fm İtü Radyosu Caz Blues Radyo Fenerbahçe The MORE Radio Mesaj FM Radyo Ekin Moral FM idil fm Show Radyo Radyo Damar
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM