Mix FM Radyo Türk Radyo Spor Radyo Beyaz Radyo Çağdaş Radyo Fenerbahçe Radyo Fİ Radyo Turkuvaz Radyo Ender Radyo Hamsi Lounge FM Radyo Ekin Atlantis FM Ülkü FM Radyo İlef Mersin FM Radyo Mood Number One FM Radyo 38 Radyo Halikarnas TRT Radyo Nağme Zemzem FM Best FM The MORE Radio Hizmet FM Alem FM TRT Radyo 3 X Radyo Nostalji Radyo Avrasya Türk Slow Karadeniz FM Adana FM Metro FM Kanaltürk Radyo Kalp fm Radyo Medine Pal Station Radyo Sevda Yön Radyo Radyo ODTÜ Radyo At Kafaları ibadet fm İstanbul FM Radyo A Lalegül FM Luxury Lounge Park FM Capital Radio Radyo Megasite Radyo ON Romantik Türk Radyo Babylon SanaL FM Radyo Bilkent Radyo Üniversite TRT FM Bizim Radyo Radyo Damar Türk Rap fm NTV Spor Radyo CNN Türk Radyo Eksen İmbat FM Radyo Feza Radyo Klas Bloomberg HT Radyo Kral FM Radyo Tünel Slow Türk Arabesk Radyo Power Love FM Cansuyu Fm Istanbul34 FM Virgin Radio Baba Radyo Karma Türk Radyo Seyhan Karma Love Arabesk FM Haber Türk Radyo Aşk FM Türkiye Cem Radyo Radyo Yeşil Mavi Açık Radyo Radyo Sevimli Dua FM İtü Radyosu Caz Blues Max FM Radyo Süper TRT Radyo Türkü Radyo Trafik Radyo Onbeş Radyo Pink Radyo Kİ Radiontime Ostim Radyo Show Radyo Radyo Tatlıses Radyo Venüs Slow Time Radyo 35 Çayeli FM Seyhanın Yeri idil fm Konya Fm Radio Shema Radyo Vizyon Radyo Mega Radyo Cihan Radyo Kızılelma Hatay Fm Lokum FM Radyo İmparator SoN FM Kral Pop Radyo Uhud Joy FM Radyo Pause Karadeniz Sesi Fm Radyo Hiranur Radyo 42 Hazal Fm Bursa Capital Radio Cyprus Delta FM Radyo Yaren Radyo Seymen Radyo Vatan Tiryaki FM Radyo Minber Zirve Radyo Küpe FM Radyo Voyage Power XL Radyo Dost Pal FM Radyo Şahin Radyo 2000 Radyo Akdeniz Ankara FM Radyo iSlam Radyo Mister İtü Radyosu Rock Power FM Hazal Fm Radyo İlaç Radyo Moda KRT Hatay FM Medya FM Radyo Nefes Radyo Sır Joy Türk Antu FM Radyo Ahenk TRT Radyo 1 Radyo Kırık Plaklar NTV Radyo Radyo Bg Türk Cübü Fm TGRT FM Konya Gözyaşı FM SHaber Radyo Radyo Fenomen İnce FM Süper FM Aşk FM Özgür Radyo Radyo 24 Radyo Banko Radyo Aktif Radyo KTÜ Niğde Tempo FM Radyo D Radyo Karadeniz Bodrum FM Power Türk Rock FM Mesaj FM Radyo İmaj Sema FM Radyo Dinamix Doğa Radyo Asya Radyo Kisstanbul Fm Radyo 7 Lig Radyo TRT Radyo 4 Bor FM Radyo Aşk Radyo Mydonose Radyo Viva Radiontime Radyo Alaturka summer fm Yozgat Sorgun Fm Uludağ FM Karadeniz FM Radio FG izmir Fm Radyo Hacettepe Bayrak FM Hayal Fm Burç FM Harbi Radyo Dünya FM Kayseri FM Londra Türk Radyosu Moral FM Öz FM Tatlı Fm Virgin Radio Türkiye
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM