Luxury Lounge Radyo İmparator Radyo Pink Lounge FM Virgin Radio Türkiye Radyo Damar Karadeniz Sesi Fm TRT Radyo Türkü Ülkü FM Radyo 24 Radyo Alaturka Metro FM Capital Radio Radyo Voyage Radyo Çağdaş Radyo Seymen İtü Radyosu Caz Blues Bodrum FM Arabesk Radyo Radyo ON X Radyo Nostalji Karma Türk TRT Radyo Nağme Radyo Fİ Radyo Megasite İnce FM Radyo Viva İmbat FM Küpe FM Hatay Fm Istanbul34 FM Show Radyo Hazal Fm Bursa Radyo 35 Radyo Spor summer fm Dua FM Özgür Radyo Radyo Mister Hizmet FM Radyo Ahenk Joy Türk Radyo 38 Kral Pop Number One FM Mersin FM Radyo Ekin Best FM Konya Fm Radyo Türk Radyo Trafik Baba Radyo Ankara FM Radyo Onbeş Adana FM Bor FM Radyo Eksen Radyo Klas Asya Radyo Slow Türk Radyo Mood İtü Radyosu Rock Burç FM NTV Spor Kanaltürk Radyo Mesaj FM Radyo Yaren Cansuyu Fm Ostim Radyo Niğde Tempo FM Radyo Sevimli Bayrak FM Power XL Radyo Beyaz Radyo Minber Radyo 2000 TRT Radyo 4 Park FM Konya Gözyaşı FM Radyo Süper Radyo Pause Radyo Şahin Seyhanın Yeri Çayeli FM Yozgat Sorgun Fm Pal Station TRT Radyo 1 TRT FM Kisstanbul Fm Yön Radyo Lokum FM Londra Türk Radyosu Antu FM Radyo iSlam Alem FM Radyo Hacettepe Radyo ODTÜ Atlantis FM Zemzem FM NTV Radyo Radyo Kırık Plaklar The MORE Radio Radyo Avrasya Türk Tatlı Fm Radyo Bilkent İstanbul FM Radyo Seyhan Medya FM Hayal Fm Öz FM Aşk FM Mix FM SoN FM Cem Radyo Uludağ FM Rock FM Radyo İmaj Slow Karadeniz FM Radio Shema Radyo Nefes Arabesk FM Power FM Kral FM Dünya FM Radyo Mega Süper FM Radyo Halikarnas Power Türk Radyo Venüs Cübü Fm Bloomberg HT Radyo Radyo Hamsi Max FM Radyo Ender Radyo D Radyo Tatlıses Radyo Vizyon Radyo Moda Radyo 7 Radyo Turkuvaz Romantik Türk Lig Radyo Radyo Bg Türk Radyo Cihan Radyo Üniversite Açık Radyo Radyo Dinamix Haber Türk Radyo Kayseri FM Delta FM Radyo Fenerbahçe Power Love FM SHaber Radyo Radyo Feza Virgin Radio Joy FM Radyo Dost Radyo KTÜ Radyo Akdeniz Radyo Yeşil Mavi Radyo Kızılelma Radyo Sevda Türk Rap fm Harbi Radyo Radyo Fenomen Radio FG Radyo Uhud Radyo Vatan Radyo İlef Lalegül FM Radyo Tünel Radyo Mydonose KRT Hatay FM Doğa Radyo Zirve Radyo Radyo CNN Türk TGRT FM Bizim Radyo Capital Radio Cyprus Radyo Medine Radyo Kİ Karadeniz FM Tiryaki FM Sema FM Aşk FM Türkiye ibadet fm Radyo Sır Hazal Fm Kalp fm Moral FM Radyo Aktif TRT Radyo 3 Radyo Babylon Radyo Aşk Slow Time Radyo A Radyo Banko Radiontime SanaL FM Karma Love idil fm Radyo Hiranur Radiontime izmir Fm Radyo İlaç Radyo At Kafaları Radyo 42 Pal FM Radyo Karadeniz
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM