SHaber Radyo Radyo Aktif Istanbul34 FM Metro FM TRT Radyo 3 Power Love FM ibadet fm Yön Radyo Show Radyo Radiontime İstanbul FM Capital Radio Power FM Radyo Vatan Arabesk Radyo TRT Radyo 1 Radyo Mega Radyo Sır Harbi Radyo Lalegül FM Radyo Megasite Radio Shema Radyo Medine Açık Radyo Radyo Yeşil Mavi Radyo Bilkent Number One FM Radyo Feza Radyo Sevda Radyo Hacettepe Radyo Pause Cübü Fm Radyo Spor Radyo CNN Türk Kral Pop Radyo Damar Radyo Nefes Radyo Fenerbahçe Radyo Mydonose Radyo Pink Radyo Klas Radyo Babylon Slow Karadeniz FM Radyo Seymen TRT FM Luxury Lounge Radyo Aşk idil fm Radyo Alaturka Konya Gözyaşı FM Bayrak FM Kayseri FM Mix FM Hayal Fm Çayeli FM Lig Radyo Radyo Turkuvaz Radyo Fİ Radyo Cihan Hazal Fm Bursa Sema FM Ostim Radyo Dua FM Rock FM Tiryaki FM Radyo Dinamix Best FM Radyo D Slow Time Zirve Radyo Radyo Vizyon Bloomberg HT Radyo Ankara FM Kral FM Virgin Radio Türkiye Radyo Minber Karadeniz Sesi Fm Radyo A Radyo İmparator Radyo Banko Öz FM summer fm Aşk FM Türkiye Bizim Radyo Kalp fm Kisstanbul Fm The MORE Radio Radio FG Pal Station Radyo İlaç İmbat FM Radyo Kİ Radyo Voyage Arabesk FM Capital Radio Cyprus Radyo Süper Küpe FM Radyo Beyaz Radyo KTÜ Radyo Tünel Radyo Fenomen Burç FM Mersin FM Radyo Avrasya Türk Pal FM Radyo Tatlıses Radyo Mood Londra Türk Radyosu Uludağ FM Radyo Uhud Seyhanın Yeri Baba Radyo Power Türk Radyo 42 Radyo 2000 TRT Radyo 4 Adana FM Özgür Radyo Radyo Hiranur Niğde Tempo FM Radyo Yaren Cansuyu Fm Radyo Şahin Radyo Trafik Radyo 35 Max FM X Radyo Nostalji TRT Radyo Türkü Zemzem FM Radyo Akdeniz Atlantis FM İnce FM Radyo Halikarnas Virgin Radio Süper FM Lounge FM Radyo Ekin Radyo Viva Medya FM SanaL FM Hizmet FM Radyo Dost Dünya FM Power XL Radyo Mister Karma Love Bodrum FM Bor FM NTV Radyo Park FM TRT Radyo Nağme Radyo Kızılelma Radyo Çağdaş Cem Radyo Radyo At Kafaları Radyo Sevimli Radyo Hamsi Slow Türk TGRT FM Radyo İmaj Antu FM Delta FM Tatlı Fm Lokum FM Radyo 7 Radyo Üniversite Radyo Ender Radyo iSlam Radyo Moda İtü Radyosu Rock Radyo Seyhan Doğa Radyo Radyo Bg Türk Radyo Venüs Radyo 38 Romantik Türk Alem FM Aşk FM Kanaltürk Radyo NTV Spor Mesaj FM Asya Radyo Radiontime Joy Türk Radyo Kırık Plaklar KRT Hatay FM SoN FM Yozgat Sorgun Fm Karadeniz FM Hazal Fm Haber Türk Radyo Ülkü FM Konya Fm Radyo 24 Radyo Onbeş Joy FM Hatay Fm Radyo ON Moral FM Radyo Ahenk Karma Türk Radyo İlef Radyo Karadeniz Radyo Eksen Radyo ODTÜ izmir Fm Radyo Türk İtü Radyosu Caz Blues Türk Rap fm
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM