Radyo iSlam Radyo Avrasya Türk Bayrak FM Radyo Uhud Radyo Turkuvaz Radyo Beyaz Hatay Fm Radyo 35 Radyo 24 Radyo ON Londra Türk Radyosu Süper FM Aşk FM Slow Türk TRT Radyo 3 Radyo Fenomen Delta FM Yön Radyo Metro FM Radyo Aşk Radyo Pink Radyo 38 Radyo İmaj Sema FM Radiontime Park FM Joy FM Asya Radyo Radyo CNN Türk Türk Rap fm NTV Spor Radyo Kırık Plaklar Radyo Ender Power XL Bloomberg HT Radyo Aşk FM Türkiye Dünya FM ibadet fm Radyo Banko Radyo Vatan Hazal Fm Bursa İtü Radyosu Caz Blues Öz FM Mesaj FM Haber Türk Radyo Lounge FM Arabesk FM Radyo İlaç Radyo Türk Hazal Fm Bor FM Radyo Akdeniz Niğde Tempo FM Virgin Radio Istanbul34 FM Küpe FM Radyo Bg Türk İtü Radyosu Rock Pal FM Number One FM Max FM Radyo Onbeş Radyo Tatlıses Seyhanın Yeri Radyo Mydonose Radyo Halikarnas Radyo Klas Radyo Damar Lalegül FM Best FM KRT Hatay FM Radyo Dost Karadeniz Sesi Fm Capital Radio Cyprus Rock FM SHaber Radyo SanaL FM Power Love FM Radyo Voyage Konya Fm Radyo Moda Radyo Bilkent Radyo Fenerbahçe Romantik Türk Radyo At Kafaları Ülkü FM Doğa Radyo Radyo Trafik Radyo Minber Radyo Hamsi Karma Türk Radyo Tünel Tatlı Fm Power Türk Radyo Süper Kayseri FM Radyo Pause TRT FM Radyo D İmbat FM X Radyo Nostalji Radyo Yeşil Mavi Radyo Medine Radyo Spor Lig Radyo Radio Shema Pal Station Karadeniz FM Radyo ODTÜ Radyo Seyhan Power FM Baba Radyo TRT Radyo 1 Lokum FM Radyo Sır Ankara FM The MORE Radio Hizmet FM Cansuyu Fm Cübü Fm Radyo KTÜ Radyo Mega Radyo Çağdaş Radyo Kİ TRT Radyo Nağme Radyo Karadeniz Yozgat Sorgun Fm Açık Radyo Luxury Lounge Radyo Vizyon Kanaltürk Radyo Radyo Ekin Çayeli FM Virgin Radio Türkiye Radyo İlef İnce FM Radyo Dinamix Radyo Nefes Kral FM Slow Karadeniz FM Mix FM Radyo Sevda Zirve Radyo Radyo Mood Burç FM Radyo İmparator Arabesk Radyo Radyo Aktif NTV Radyo Özgür Radyo Radyo Feza Radyo Viva Radyo Mister Radyo Hiranur Karma Love Radyo Megasite Bizim Radyo Bodrum FM Radyo Eksen Radyo Fİ Atlantis FM Adana FM Tiryaki FM Kalp fm Show Radyo Kisstanbul Fm Radyo Kızılelma Radyo Alaturka Joy Türk summer fm Hayal Fm Zemzem FM Medya FM Radyo Venüs Kral Pop TRT Radyo Türkü İstanbul FM Uludağ FM Radyo Şahin Harbi Radyo Radyo Yaren Radyo Ahenk SoN FM Radyo Üniversite Mersin FM Radyo Sevimli Moral FM TGRT FM Cem Radyo Radyo Cihan Dua FM Slow Time Radyo Seymen Antu FM Radyo Babylon Capital Radio Radyo 7 Radyo 42 Radyo A Ostim Radyo Alem FM TRT Radyo 4 Radiontime Radyo Hacettepe Radio FG Konya Gözyaşı FM Radyo 2000 idil fm izmir Fm
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM