Radyo Mister Arabesk Radyo Radyo 38 Radyo Kİ Karadeniz Sesi Fm Radyo Beyaz Radyo Seyhan Radyo Şahin Lokum FM Londra Türk Radyosu Joy FM Radyo İmaj Radyo İlef Hayal Fm Radyo Mega Show Radyo ibadet fm Radyo Avrasya Türk Aşk FM Türkiye NTV Spor Radyo Klas Radyo 42 TRT FM Radyo Feza Lounge FM Virgin Radio Türkiye Radyo Karadeniz İtü Radyosu Caz Blues Radyo Trafik Joy Türk Power Türk Burç FM Kanaltürk Radyo Hazal Fm Pal FM Radyo Pause Moral FM Adana FM Radio Shema Konya Fm Capital Radio Özgür Radyo Radyo Alaturka Yozgat Sorgun Fm izmir Fm Radyo Fenomen SHaber Radyo Radyo D Ankara FM Radyo Minber Bor FM Power Love FM Radyo Viva Radyo Dost Türk Rap fm Ostim Radyo Radyo Üniversite Dünya FM Radyo Yeşil Mavi Küpe FM Istanbul34 FM Radyo A Radyo Fİ Lig Radyo Doğa Radyo Radyo Aşk Park FM Cem Radyo Radyo Eksen Radyo Nefes KRT Hatay FM Slow Karadeniz FM Bayrak FM Bloomberg HT Radyo Karma Türk Radyo iSlam Radyo Mood Radyo Banko Radyo 2000 Number One FM Uludağ FM Antu FM Radyo 35 Slow Time Radyo Mydonose Rock FM Kral FM summer fm Kalp fm Radyo 24 The MORE Radio Medya FM Cansuyu Fm Radyo İlaç Tatlı Fm Radyo Megasite Radyo Seymen Radyo Tünel Tiryaki FM Karma Love Açık Radyo X Radyo Nostalji Max FM SanaL FM Mersin FM Yön Radyo Konya Gözyaşı FM Radyo Ekin Radyo ODTÜ İstanbul FM Karadeniz FM Radyo Sevimli Radyo Türk Radyo Venüs İmbat FM Radyo Kızılelma Alem FM Radyo Süper Slow Türk Radyo Medine Radyo Onbeş Radyo Vatan Bizim Radyo Radyo Çağdaş Virgin Radio Radyo Sevda NTV Radyo Radyo Hamsi Radyo Ender Radyo Kırık Plaklar Radyo Spor Radyo Damar Power XL Radyo İmparator Kisstanbul Fm Asya Radyo Romantik Türk Kral Pop Radyo Sır idil fm Radyo Bg Türk Power FM İnce FM Radyo Dinamix Süper FM Seyhanın Yeri Lalegül FM Radyo Hacettepe Metro FM Mix FM Hazal Fm Bursa Sema FM Aşk FM Radyo At Kafaları Radyo Pink Baba Radyo Radiontime Radyo Halikarnas Radyo Tatlıses Zemzem FM Kayseri FM Radiontime Radyo Turkuvaz Radyo Akdeniz Delta FM SoN FM İtü Radyosu Rock Hizmet FM Radyo Uhud Haber Türk Radyo Radyo Voyage Radyo CNN Türk Niğde Tempo FM Pal Station Radyo ON Öz FM Atlantis FM Arabesk FM TRT Radyo Nağme Capital Radio Cyprus Radyo KTÜ Radyo Yaren TRT Radyo 3 Dua FM Radyo Ahenk Radyo Hiranur TGRT FM Bodrum FM TRT Radyo 4 Radyo Moda Luxury Lounge Zirve Radyo Mesaj FM Ülkü FM Radyo Cihan Harbi Radyo Radyo Aktif Çayeli FM Radyo Babylon Cübü Fm Radyo Bilkent Radio FG TRT Radyo 1 Radyo 7 Hatay Fm Radyo Vizyon Best FM Radyo Fenerbahçe TRT Radyo Türkü
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM