SanaL FM İnce FM Baba Radyo Kalp fm Capital Radio Radyo Üniversite Bizim Radyo Lalegül FM Tatlı Fm Radyo Banko Kral Pop Radyo Mydonose The MORE Radio Radyo Ender Radyo Viva İtü Radyosu Rock Power FM Radyo KTÜ Slow Time Radyo Dinamix Haber Türk Radyo Romantik Türk KRT Hatay FM İtü Radyosu Caz Blues Karadeniz FM Dünya FM Moral FM Radyo A Metro FM Niğde Tempo FM Radyo Fenomen Uludağ FM Rock FM Power Love FM SoN FM Türk Rap fm Radyo Mega Radyo Bg Türk TRT FM Antu FM Radyo Şahin Radyo Fenerbahçe Radyo At Kafaları NTV Radyo Cübü Fm TRT Radyo 1 Küpe FM Radyo Turkuvaz Harbi Radyo Luxury Lounge Capital Radio Cyprus Radyo CNN Türk Medya FM Radyo İlaç Radyo Seymen Bloomberg HT Radyo Radyo İmparator Radyo 7 Arabesk Radyo Radyo Tatlıses Cansuyu Fm Radyo Aktif summer fm Ülkü FM Istanbul34 FM Radyo Spor Mesaj FM Best FM Konya Fm Radyo 2000 Radyo Ahenk TGRT FM Lounge FM Radyo 42 Radyo Mood idil fm Radyo 38 Radyo Yaren Çayeli FM Hazal Fm Mix FM Radyo D Radyo Voyage Joy FM Atlantis FM Radyo Vizyon Radyo Ekin Radyo iSlam Sema FM Lig Radyo Mersin FM Radyo Medine Doğa Radyo Özgür Radyo Radyo Cihan Karma Türk Virgin Radio Park FM Radyo Uhud Yozgat Sorgun Fm Radyo Süper Londra Türk Radyosu İstanbul FM Radyo Trafik Radyo Minber Kayseri FM Aşk FM Türkiye Radyo ODTÜ Hizmet FM Radyo Kızılelma Radyo Akdeniz Radyo Halikarnas Radyo Sevda Zemzem FM Pal Station X Radyo Nostalji Kanaltürk Radyo Radyo Alaturka Radio FG Radyo Eksen Dua FM Radyo Megasite Karadeniz Sesi Fm Cem Radyo Kisstanbul Fm Radyo Çağdaş Power XL Radyo Feza SHaber Radyo Radyo Babylon Yön Radyo Radyo Türk Radyo Karadeniz Radyo Dost Radyo 24 Radyo ON Radyo Seyhan ibadet fm TRT Radyo Türkü Bor FM Asya Radyo Radio Shema Radyo Damar İmbat FM Number One FM Pal FM TRT Radyo 3 Radyo 35 Tiryaki FM Slow Karadeniz FM Radyo Nefes Açık Radyo Radyo Hacettepe Seyhanın Yeri Show Radyo Virgin Radio Türkiye Lokum FM Radyo Kırık Plaklar Konya Gözyaşı FM Burç FM TRT Radyo 4 Hazal Fm Bursa Radyo Mister Radyo Kİ NTV Spor Karma Love Hatay Fm Ostim Radyo TRT Radyo Nağme Bayrak FM Slow Türk Radyo Bilkent Radyo İmaj Öz FM Radyo Beyaz Aşk FM Radyo Sevimli Radiontime Radyo Moda Radyo Sır Delta FM Zirve Radyo Radyo Aşk Radiontime izmir Fm Power Türk Radyo Hiranur Radyo Onbeş Adana FM Radyo Vatan Radyo İlef Radyo Yeşil Mavi Radyo Venüs Arabesk FM Hayal Fm Süper FM Kral FM Ankara FM Alem FM Radyo Pink Bodrum FM Radyo Tünel Radyo Hamsi Max FM Joy Türk Radyo Klas Radyo Pause Radyo Avrasya Türk Radyo Fİ
Sponsorlu Bağlantılar

sizin için seçtiklerimiz

Şuan : TGRT FM 93.1 Dinliyorsunuz...

TGRT FM

TGRT FM Türkçe yayın yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda haber, program, tiyatro gibi konularda da paylaşımları dinleyicileri ile buluşturmaktadır. 4 Ekim 1993 yılında yayın hayatına başladı ve dünya üzerinden dinlenme imkanı bulunuyor. Bunun için internet üzerinden sisteme giriş yapanlar istedikleri her yerden bağlanarak radyoyu dinleyebilirler. Ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye üzerinden her ile yayın yapmasının yanında aynı şekilde tüm dünyadan da rahatlıkla dinlenebilir. İhlas holding tarafından kurulmuştur. Türkçe olarak yayın yapıyor. Merkezi Yenibosna İstanbul da bulunuyor. Aynı şekilde aynı isimle gazete, televizyon yayını da yapılıyor. Ulusal yayın yapan radyoyu isteyen herkes internet üzerinden de rahatlıkla dinleme imkanı bularak keyifli zamanlar geçirebilirler. Yayın akışı hafta içi bu şekilde oluyor; 06:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 08:00 Haberler TGRT Haber Ortak, 09:00 Arkası Yarın, 09:30 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 10:00 Haberler, 10:05 Hülyalı Sabahlar [Canlı], 11:00 Haberler, 11:05 İslam ve Toplum [Canlı], 12:00 Haberler, 12:05 Yarışsana, 13:00 Haberler, 13:20 Söz Sözü Açtı, 14:00 Haberler, 14:05 Benim Ailem, 15:00 Haberler, 15:05 İslam ve Toplum, 16:00 Haberler, 16:05 Dünya Dönerken [Canlı], 17:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 17:15 Dünya Dönerken [Canlı], 18:00 TGRT HABER TV ORTAK YAYIN, 19:00 Makaleler Arasında, 19:45 Sözün Özü, 20:00 Huzura Doğru, 20:45 Masal Dünyası, 21:05 Tarihe Şan Verenler, 23:00 TGRT Haber Ortak Yayın, 02:00 Yolumuzu Aydınlatanlar, 03:00 İpek Yolu, 03:40 Huzura Doğru, 04:10 Sözün Özü, 04:25 Makaleler Arasında, 05:00 Aydınlığa Doğru.

Hafta sonu farklılıklar olarak hazırlanan yayın akışını dinlemek isteyenler dünyanın her yerinde kolayca dinleyebiliyorlar. Canlı yayın yaptığı gibi aynı zamanda ortak yayınlarda yapıyor. Televizyon yayını ile aynı şekilde izleme imkanı bulunur. Pek çok farklı konuda hazırlanmış yayınlar sayesinde konuşma ve eğlenceli programlar dinlemek isteyenler radyoda TGRT FM’i dinleyerek bu programlarda anlatılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günün her saati dünyada neler oluyor merak ediyorsanız bu radyodan istediğiniz zaman güncel haberleri de dinleyebilirsiniz. Bu sayede televizyon açmaya gerek kalmadan aracınızdan haberleri dinleyebilirsiniz. Tarih hakkında yapılan sohbetler sayesinde tarihimiz hakkında merak ettiklerinizi dinleyebilirsiniz. Bu şekilde bilgi verici programlarla yayın yapan TGRT FM herkese hitap ediyor. Sabahları yayınlanan menkıbeleri dinlemek isteyenlerin sisteme giriş yapması yeterli olur. Aynı frekanstan istediğiniz her zaman kolayca dinleme imkanı bulabilirsiniz.

İstanbul’dan dinlemek isteyenler 93.1 frekansından istedikleri zaman ayarlama yaparak dinleyebilirler. Canlı yayınlar sırasında canlı anlatılan konulara sizlerde mesaj göndererek eşlik edebilirsiniz. İstediğiniz zaman canlı yayın olması durumunda mesajını göndererek hissettiklerinizi ya da paylaşmak istediklerinizi yayında paylaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sisteme giriş yaparak mesaj gönderilebilir. Pek çok farklı konular hakkında bu radyodan detaylı olarak bilgiler alarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Devamlı olarak farklı paylaşımlar yapılması sayesinde devamlı aynı konuları dinlemek yerine her zaman farklı konuları dinleme imkanı bulabilirsiniz. Yayına katılmak isteyenler iletişime geçerek paylaşılan konularda kendi fikirlerini de dinleyiciler ile paylaşabilirler. Programlarda tek kişi yerine çoğu zaman daha fazla kişi tartışma ortamında anlatımlar yapabilir. Güncel konulardan bahsedilmesi sayesinde merak ettiğiniz pek çok farklı konu hakkında yolda ya da evde otururken veya radyo dinlerken bilgi almanın kolaylığını sizlerde yaşayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca aktif olarak yayın yapmaya devam etmekte. Bu sayede istediğiniz her durumda frekanstan dinleme imkanını bulabilir ve bu sayede merak ettiğiniz programları kaçırmadan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. 

neden radyo 7 yok neden battım

@

Sponsorlu Bağlantılar

Şuan dinlediğiniz radyo : TGRT FM