A Spor Radyo

A Spor Radyo

A Spor Radyo radyo dinleme web kanalına hoşgeldiniz.Sitemiz'de A Spor Radyo online olarka dinlemenin keyfini yaşayın.A Spor Radyo adındanda belli oldugu gibi Spor kanalı radyosudur Aynı zaman da bu radyo kanalı bir Turkuaz Grubuna aittir. A Spor Radyo isterseniz sanal ortam da isterseniz radyonuzun frekansını ayarlayarakda dinleyebilirsiniz.. Maçları bu radyo kanalında ücretsiz olarak istediginiz her yerden dinleyebilirsiniz.Uzun zamandan beri yayın akışı saglayan A Spor Radyo spor kanalları arasında Popüler olmaya başarmış ve dinleyici kitlesi her geçen gün dahada artmaktadır.Turkuaz Grununu en genç radyo kanalı olan A Spor Radyo kendisini ispatlamış ve büyüme yolunda kararlı bir şekilde devam etmektedir.
   Uzun zamandır yayın akışına devam eden A Spor Radyo kanalında Ücretsiz olarak Maç sonuclarını buradan takip edebilirsiniz.A Spor Radyo Fm 2016 senesinden bu yana tam 4 yıldır sizlere hizmet etmekte olup Canlı yayın akışı ile Macı evinize Ofisinize iş yerinize getirmektedir. Aynı zaman da  bu radyo istasyonundan basketbol sonuclarına ve bir çok sporların yayın akışlarını radyomuzdan dinleyebilirsiniz.

  Sizlere şimdi A Spor Radyolının Sunucularını tanıtmak isteriz.. DENİZ TÜRE, ÇİĞDEM CEYLAN, MUSTAFA GÖKSÜ, CEYDA DÖNMEZ, CEYLA BÜYÜKUZUN, HINCAL ULAÇ, ERMAN TOROĞLU GİBİ Ve daha bir çok kaliteli sunucuları ile sizlere kaliteli yayın akışı sunmaktadır..

  Aspor kanalınının aynı zaman da canlı tv yayın akışı olan A spor tv de şifresiz olarak Maçları siz değerli dinleyicilere hizmet vermektedir.ve bu spor kanalı Türkiyede bir ilki başarmış siz değerli dinleyicilere hd kalitesinde yayın vermeyi başarmıştır.A spor kanalı hakkında fikir ve düşüncelerinizi bu başlık altında yorum yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz. Siz deeğerli dinleyiclerimizin yorumları bizler için önemlidir.

  Aspor radyo kanalını ücretsiz olarak internet sitesi üzerinden https://www.onlineradyodinle.net/a-spor-radyo.html adresine girerek dinleyebilirsiniz

Canlı Radyo Yorumları
Abdullah Durmuş
Abdullah Durmuş

ben beğendim ellerinize sağlık. Gayet güzel faydalanıyorum. fakat favorilerim bölümü olsaydı daha iyi olurdu.