Akra FM

Akra FM

 Türkiyenin ilk özel radyolarından olan Akra Fm günden bu yana 201 aktif vericisiyle ve 500 ü aşkın il ve ilçede geniş yayın ağı ile sizlere ulaşmakta.Türksat 3A ile dünyanın dört bir yanına da ulaşmaktadır. Programlarında haber,sağlık,sobet,edebiyat,kültür ve eğitim gibi her alanda zengin hayatı kapsayan yayınlarıyla sizlerle buluşuyor.İlke ve değerlerinden asla ödün vermeyen özgür yayın platformudur.

Ödüllü Radyo

Bugüne kadar bir çok ödülü bulunan Akra FM radyo en dikkat çekici ödülü ‘en iyi tematik radyo’ ödülüdür. Özenle seçilmiş müzik eserleriyle sizleri keyiflendirir ve size bir çok şey katan programlarıyla dopdolu bir radyodur.                    

Eğlendirirken Dinlendiren

Akra FM in yayınlarında herkes kendine uygun bir yapım mutlaka bulacaktır.Eğitim ve kültür programlarıyla sizleri geliştirdiği gibi kaliteli seçkin müzikleri ile sizi eğlendirir.Birbirinden güzel ilahileriyle ruhunuzun derinliklerine de dokunur ve siz dinleyicileri dinlendirir.

Eğitim ve Kültür

Dini sohbetleri dinledikten sonra  merak ettiğiniz hiçbir konu kalmayacak daima sizi geliştirecek programlarla sizlerle birlikte olacak.Televizyonun insanı meşgul eden ve deyim yerindeyse sizi uyuşturan yayınlarından uzaklaşıp kaliteli yayınlar dinlemek istiyorsanız bu radyo tamda  size göre.

Seçkin Programcılar

Alanında uzman seçkin eğitimcilerle yapılan programlarda eğitim,kültür,sanat ve dini konularda sizde kendinizi geliştirebilecek siniz.

Radyonun sizi meşgul etmeyen yapısızla birde Akra FM in kaliteli programları bir araya geldiğinde sizde keyif alacaksınız.Yanınızda radyonuz olmasa bile internetten bilgisayar yada telefon ile bunlarda yoksa televizyondan uydu üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Ulaşması kolay dinlemesi olay radyo Akra FM siz değerli dinlecilerine kaliteli programlar sunarak sizlerin gelişimine katkı sağlamaktan mutluluk duyar.

Sizlerle buluşmanın verdiği şevkle yayınlarını hazırlamaya devam edecek.

 

Canlı Radyo Yorumları
Murat Kanca
Murat Kanca

Merhabalar akra fm yi çok beğenerek dinliyorum. Sitenizde popğler radyolarda ekli olursa dinlemek ulaşmakdaha kolay olur. Şimdiden teşekkürler

Murat
Murat

En güzel ses Akra ????

Mesut Yaramaz
Mesut Yaramaz

İyi ki vatsın akra fm. Sütekli dinlemeye çalışıyorum