Baby Joy

Baby Joy

Kücüklerin en çok sevdiği radyo kanallarından birisi olan Baby Joy fm web sitesine hoşgeldiniz Sitemiz'de siz dieğerli kücük dinleyiciler için 7 24 saat ücretsiz olarak Baby Joy radyosunun yayınını yapmaktadayız şimdi sizlere Baby Joy radyo  kanalı hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. genel olarak 0-6 yaşlar arası dinleyicilere hitap eden bu radyo kanalı aynı zaman da karnaval radyosudur bu radyo kanalı << Dinlesin ve büyüsün >> sloganı ile tüm Türkiyeye kendisini tanıtmıştır aynı zaman da amaç olarak çocuk gelişimi  anne babalar iiçin destek platformu oluşturmaktadır. Radyo kanalımız anne babalar için özel olarak radyoları özel olarak seçmekte ve cocukların güvenli ve mutlu  ortam da gelişmeleri için ellerinden geleni yapmaktadır. Kesinti yapmadan ve reklam girmeden keyifle vakit geçireceginiz bir radyo kanalıdır
   Normal şartlarda eğitim  için öğrenme süreci bebeklerinizin doğdugu günden beri başlamaktadır Cocuklar okul öncesine kadar anne babayı ve çevresindekileri takit ederek benliğini oluştumaya başlarlar. Çocuklar kücük yaşlarda gördüklerini hafızaya yerleştiriler çevresindeki nesneleri cok cabuk benlgine kazırlar okul öncesine kadar anne babanın bu dönemlerde cok dikkat etmeli ve cocuklarının üzerine titremeliler.Bu dönemi sağlıklı 1 şekilde geçirmeleri için anne ve babayı zor dönemler beklemektedir.
  Sizlerle Fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak isterseniz Baby Joy başlık altında yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz.Siz değerli dinleyicilerin düşünce ve fikirleri Baby Joy radyo kanalı için cok önemlidir.
Baby Joy radyo kanalını Mobil cihazınızdan yada Bilgisayarınızdan dinlemek için https://www.onlineradyodinle.net/baby-joy.html adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.Sitemize tekrar bekleriz. iyi dinlemeler dileriz..
baby joy

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.