Beren Saat’ten İngilizce Albüm Müjdesi!

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Müjdesi!

 

 

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Müjdesi!

 

 

 

Birçok televizyon dizisi ve filme imza atmış oyunculuğu kadar doğallığı ve güzelliği ile de hayranlarının gönlünde taht kuran güzel oyuncu Beren Saat’ten Müjde Geldi. Daha önce eşi Kenan Doğulu’nun birkaç klibinde yer alan filmlerde duyduğumuz kadar sesinin de güzel olduğu oyuncu Beren Saat İngilizce Albüm Hazırlığında! Yetenekleri ile izleyicilerini kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Beren Saat Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İngilizce Albümde Nasıl Çalışmalar Olacak? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

beren-saat

 

 

 

Beren Saat’ten İngilizce Albüm Müjdesi!

 

 

 

Başarılı oyuncu, İngilizce şarkılardan oluşan bir albüm hazırlığında olduğunu duyurdu. Eşi Kenan Doğulu’nun prodüktörlüğündeki albüm, dans şarkılarından oluşacak. Beren Saat’in çoğu ülkeden dizileri ve filmlerini takip eden hayranları ile ortak bir dilde buluşmak için İngilizce dili tercih ettiği belirtti. Daha önceden yer alan röportajında ise karantina sürecinde eşiyle beraber şarkılar yazmaya başladığını söylemişti. “Kenan’ın (Doğulu) bolca boş zamanı olduğu için şarkılarım üzerine çalıştık. Stüdyoda beraber bolca zaman geçirdik. Elektronik müzik türünü çok seviyorum. Şarkılarımı da videolarıyla birlikte yayınlamak istiyorum. O yüzden tam bir takvim belirlemek mümkün olamıyor. Bazı anılarımın abstrakt kısa filmleri gibi videolar hayal ediyorum.” Dedi. Şimdiden tüm hayranları sabırsızlıkla çıkacak albümü bekliyorlar!

 

 

 

beren-saat

 

 

 

Beren Saat Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

 

 

 

26 Şubat 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Başkent Üniversitesi’nde okuduğu yılda katıldığı Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında ikinci oldu. Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çeken yarışmacı profesyonel oyunculuğa başladı. Kameralar karşısına ilk kez 2004 yılında “Aşkımızda Ölüm Var” dizisi ile çıkış yaptı. İlk başrol oyunculuğunu ise Tomris Giritlioğlu’nun hazırladığı Aşka Sürgün dizisi ile yaptı. Ardından, Hatırla sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizileri ile başarılarına başarı ekledi. Bunun yanı sıra Güz Sancısı, Gergedan Mevsimi, Atiye filmleri ile oyunculukta başarısı ülke sınırlarını aştı.  Başarılı Oyunculuk kariyeri ile 2010’da “Yılın Oyuncusu” 2013 yılında “Yılın Kadını” ve bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülüne layık görülmüştür. 2014 yılında ise pop müziğin sevilen sanatçısı Kenan Doğulu ile hayatını birleştirmiştir.