Cem Belevi’den Yeni Şarkı “Leyla & Mecnun” Sizlerle

Cem Belevi’den Yeni Şarkı “Leyla & Mecnun” Sizlerle

 

 

Cem Belevi’den Yeni Şarkı “Leyla & Mecnun” Sizlerle

 

 

 

Şarkıcı Cem Belevi’nin yeni şarkısı “Leyla & Mecnun” isimli yeni single müzikseverlerin karşısına çıktı. Şarkıya sevilen pop müziğin yıldızı Derya Uluğ’da eşlik ediyor. Geçtiğimiz ay çıkan Leyla & mecnun şarkısı dinleyiciler tarafından çok beğenildi. Peki Pop Müziğin yakışıklı şarkıcısı Cem Belevi Kimdir ? Derya Uluğ’la birlikte şarkı çıkarmak nereden aklına geldi? Cem Belevi Kaç yaşında? Nereli? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

leyla mecnun

 

 

 

Cem Belevi’den Yeni Şarkı “Leyla & Mecnun” Sizlerle

 

 

 

Sözleri Cem Belevi tarafından yazılan şarkı da Asil Gökle birlikte Derya Uluğ’da yer aldı.  Günlük hayatından çok iyi iki arkadaş olan iki şarkıcının müzik birlikteliği hayranlarını da çok sevindirdi. Karantina döneminde yakın arkadaş olan ünlü isimler birlikte güzel vakit geçirdiklerini ve ortak noktaları olan müzik sohbetleri yaptıklarını belirten Derya Uluğ, Leyla ile Mecnun’u ilk duyduğu an çok beğenmiş ve ünlü şarkıcı Cem Belevi’ye eşlik etmek istemiştir.

 

Cem Belevi ise şarkısının çıkış noktasını” Aşk iki kişi arasında büyülü bir kimya, rüyalar gösteren bir duygu durumu ve insan aşıkken enerjisi hep yüksek olur ama yorulduysa, kırıldıysa düşmeye başlar ve gerçekler kalır elde. Onlar hep farklıdır, sanırım bazı gerçekleri görüp, kabullenip yazdığım bir şarkı 'Leyla & Mecnun" diyerek, şarkının kendi için ne kadar anlamlı olduğunu belirtti. Derya Uluğ’unda şarkıda kendine eşlik etmesinden büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Peki geç kızların sevilen yıldızı Cem Belevi Kimdir?

 

 

cem belevi

 

 

 

Cem Belevi Kimdir? Kaç Yaşında? Albümleri?

 

 

7 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen ünlü sanatçı küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı. 7 yaşında piyano, 13 yaşında gitarla şarkı sözü yazmaya başladı. Üniversite eğitimini İngiltere’de tamamlayan ünlü oyuncu, İlk ekonomi sonra uluslararası işletme okudu ve ardından London School of Contemporary Music’te blues, caz ve şan eğitimi aldı.  İngiltere’de birçok organizasyonda gitar çalıp şarkı söyledi. Daha sonra Müzik kariyeri için Türkiye’ye dönüş yaptı. Prodüktör Osman Taşdaş ile 2013 yılında Bilmezsin albümünü yayınladı. Sadece müzik alanı ile kalmayan ünlü sanatçı Fox Tv’de yayınlanan İnadına Aşk dizisinde rol aldı.

 

 

 

Stüdyo Albümleri

 

Bilmezsin (Taş Plak, 2013)

 

Single

 

"Kim Ne Derse Desin" Ayshe ft. Cem Belevi

Sevemez Kimse Seni

Sor

Hayat Belirtisi

Alışamıyorum