Doğuş Çabakçor Kimdir?

Doğuş Çabakçor Kimdir?

 

 

Doğuş Çabakçor Kimdir?

 

 

 

Ülkemizde Youtube son yıllarda oldukça ilgi gören bir hale geldi ve pek çok kişi bu uygulamadaki videolarıyla adını duyurmayı ya da daha da fazla kişiye ulaştırmayı başardı. Asıl mesleği DJ'lik olan ancak Youtube'da ailesiyle birlikte çektiği videolarla isminden sıkça söz ettiren Doğuş Çabakçor'un kim olduğu konusunda araştırmalar yapılmaya ve özel hayatı ile ilgili merak edilen sorular sorulmaya başlandı. Peki Doğuş Çabakçor kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İşte Doğuş Çabakçor ile ilgili tüm merak edilenler…

 

 

 

dogus-cabakcor

 

 

 

Doğuş Çabakçor Kimdir?

 

 

 

Türkiye’nin “Sosyete Dj’i” olarak bilinen Çabakçor, 5 Mart 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 15 yaşında çalışma hayatına adım atan Doğuş Çabakçor, hem fen lisesini bitirmiş hem de İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.  Öte yandan Dağ Bisikletçiliği de yapan sevilen isim, şu anda Dj’lik yapmaktadır. 12 Mayıs 2012 yılında ise Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları’nın başkanı olan Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile dünya evine girdi.  Bu evlilikten Aslan ve Kaplan isminde iki çocuğu vardır. Doğuş Çabakçor, 2018 yılından bu yana yüklediği youtube videoları ile sosyal medyaya farklı bir bakış açısı getirmiş ve kısa sürede yüz binlerce kişi tarafından beğeni ile takip edilen insanlardan biri olmuştur.

 

 

 

dogus-cabakcor

 

 

 

Yaşamı ve Kariyeri

 

 

 

Yakışıklılığı ile kısa sürede genç kızların sevgilisi haline gelen dj, düşünülenin aksine mütevazi bir yaşam sürmektedir. Hatta eşi Begüm Çobakçor yaptığı bir röportajda; 'Konser kaçta biterse bitsin evine gelir' ifadelerini kullanmıştı. Başarılı DJ de Sabah gazetesi söyleşisinde 'Gece hayatında bana asılan kadınlar da oluyor. Önemli olan; benim davranışım. Diyaloğu tatlı dille başka bir noktaya taşıyabilirsiniz.' Demiştir.  Çocukları ile sürekli keyifli anlar geçiren Doğuş Çabakçor, rol model olma konusunda başarılı bir yol izlediğini dile getirmiştir. Dj’liği dışında kendisine ait Anti Cabakcor Cabakcor Club (ACCC) isminde bir markası bulunmaktadır. Açtığı web sitesinde ise bu markanın ürünlerini satmaktadır.