Ece Seçkin’den Yeni Şarkı “Yastık” Sizlerle

Ece Seçkin’den Yeni Şarkı “Yastık” Sizlerle

 

 

Ece Seçkin’den Yeni Şarkı “Yastık” Sizlerle

 

 

 

2020 yılında çıkardığı “ Acayip İyi “ albümü ile Müzik listelerini altüst eden Ece Seçkin’den Yeni Albüm Müjdesi Geldi! Sadece şarkıları ve müziği ile değil tarzı, ile de tüm dikkatleri üstüne çeken ünlü sanatçı Yastık şarkısı için hazırlıkların sonuna yaklaştı. Pop Müziğin sevilen sanatçıları arasında yer alan ve çıkardığı albümlerle isminden sıkça söz ettiren güzelliği kadar sempatik tavırları ile hayranlarının gönlünü fetheden Ece Seçkin yeni albüm çalışmaları için stüdyo çalışmalarına start verdi. Ece Seçkin Kimdir? Kaç Yaşında? İşte Ece Seçkin hakkında tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

ece-seckin

 

 

Ece Seçkin Kimdir

 

 

12 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü sanatçı, müzik hayatına piyano öğretmeni olan annesinin teşviği ile 3 yaşında başladı.1998b yılında konservatuvar sınavı piyano bölümünü birincilikle kazanmıştır. Lise yıllarında arkadaşları ile kurduğu müzik grubu ile solistliğe adım atmıştır. 2006 yılında özel şan dersleri alarak 2010 yılında çok keskin bir karar almış ve Bahçeşehir Üniversitesinde “Hukuk Fakültesi’ni” kazanmıştır. 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması hayatının dönüm noktası olmuştur. 2012 yılında yoğun bir çalışma yaparak Ozon Doğulu markası ve prodüktörlüğünde ilk albümü olan “Bu Ne Ya” albümünü çıkardı. Çıkardığı albüm ile büyük bir çıkış yakalayan Seçkin, sadece müzik hayatında değil, akademik hayatında da başarı sağlamış ve Hukuk Fakültesini bitirmiştir.

 

 

 

 

ece-seckin

 

 

 

2013 yılında 40. Gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödüllerinde yapılan oylama sonucunda “ En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” dalında ödül almaya layık görülmüştür. Bu ödül ile Müzik dünyasının en genç Altın Kelebek Ödülü’ne sahip olan isim oldu. 2017 yılında ise Türkiye’nin EN’lerinin ödül aldığı programda “Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı” seçildi.

 

 

 

Albümlerİ

 

2012    Bu Ne Yaa      

2014    Şok Oldum     

2015    Aman Aman   

2016    Zamanım Yok 

2018    Dibine Dibine 

2019    Geçmiş Zaman           

2020    Acayip İyi