Emrah Karaduman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Emrah Karaduman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Emrah Karaduman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

 

 

Besteci ve Aranjör olan Emrah Karaduman aslen nereli? Kaç yaşında? Emrah Karaduman'ın boyu kaç ? Son zamanlarda isminde sıkça bahsettiren ünlü aranjör çıkardığı şarkılarla birbirinden başarılı işlere imza atmıştır. İşte Tüm detayları ile Emrah Karaduman sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

Emrah Karaduman Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

 

 

4 Kasım  1992 yılında Samsunda dünyaya gelen ünlü aranjör ve besteci olan Emrah Karaduman ilk albümünü 5 Haziran 2015 yılında çıkardı. Müzikal yeteneği çocuk yaşlarında başlayan ünlü aranjör bu yeteneklerini geliştirmek için bir konservatuvara yazıldı. Konservatuvar eğitimi maalesef maddi sıkıntılardan dolayı yarım kaldı. Bir dönem doğup büyüdüğü Samsun’da barlarda çalışan ünlü besteci Karaduman, sonunda büyük hayalini gerçekleştirmek için ve müzik kariyerine başlamak için İstanbul’a taşındı. Kadıköy’de bir barda çalışmaya başladığı sıralarda Hande Yener’in ekibi Emrah’a ulaşarak, ünlü şarkıcı’nın isteği üzerine Hande Yener’in orkestrasında yer almaya başladı. Beraber çalışmaya başlayan başarılı iki isim yıllarca birlikte iş ortaklığına devam etti. Daha sonra Hande Yener’in çeşitli şarkılarında yer almasının yanı sıra Demet Akalın, İrem Derici, Emir, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise olmak üzere birçok ünlü ismin şarkılarını besteledi ve düzenlemelerini yaptı.

Yıllarca yaptığı başarılı işlerin ardından kendisinin ilk stüdyo albümü olan Toz Duman’ı 12 Haziran 2015’te Dmc şirketi tarafından piyasaya sürdü.

Albümdeki "İntikam", "Nerden Bilecekmiş" ve "Kırk Yılda Bir Gibisin" şarkılarına klip çekildi; şarkıları sırasıyla Demet Akalın, İrem Derici ve Murat Dalkılıç gibi sanatçı arkadaşları da seslendirdi.

İlk single çalışması olan Cevapsız Çınlama isimli albümünde ise Cevapsız Çınlama şarkısını Aleyna Tilki seslendirdi. 2017 senesinde turne için gittiği Eskişehir’de üzücü bir olay yaşadı ve bıçaklı bir saldırıya uğradı.

 

 

 

emrah krdmn

 

 

 

Stüdyo albümleri

 

Toz Duman (2015)

BombarDuman (2018)

 

 

Single'ları

 

"Cevapsız Çınlama" (2016)

"Believe in Me" (2018)

"Ara Beni" (feat. Çağla) (2019)

"Ben Ölmeden Önce" (feat. Buray) (2019)

"Never Letting Go" (2019)

"Policestanbul" (2020)

"Güllerim Soldu" (2020)