Erkin Arslan, Buray ve Evren Gündüz Bir Arada “ Aşk Ne Güzel Şey ”

Erkin Arslan, Buray ve Evren Gündüz Bir Arada “ Aşk Ne Güzel Şey ”

Erkin Arslan, Buray ve Evren Gündüz Bir Arada “Aşk Ne Güzel Şey”

 

Sanatçı Erkin Arslan, Buray ve Evrencan Gündüz ile birlikte seslendirdikleri Aşk Ne Güzel Şey” isimli yepyeni şarkısı ile hayranlarının beğenisine çıkmaya hazırlanıyor.

Sözü, Müziği ve düzenlemesi Erkin Arslan’a ait olan “Aşk Ne Güzel Şey’in, mix’i Sarp Özdemiroğlu, mastering’i Çağlar Türkmen imzası taşıyor.

Erkin Arslan’ın sevilen sanatçılar ile birlikte çıkardığı ve klibinde de bir arada oldukları yepyeni single “Aşk Ne Güzel Şey” 6 Kasım’da tüm dijital platformlarda yer alacak.


 

buray

 

 

Erkin Arslan Kimdir?

 

Bugüne dek Ajda Pekkan, Sezen AKSU, Ceynur, Levent Yüksel, İrem Derici gibi birçok ünlü isimle çalışan ve şarkıların aranjörlüğünü yapan Erkin Arslan geçtiğimiz günlerde ilk solo albümünü çıkardı.

“Kadın Dediğin Zor Şey” ile müzikseverlerin karşısına çıktı.  45 yaşına geldiğinde, kadınları anlayamayacağı kanısına varan Erkin Aslan, bu düşüncesiyle Türkçe Sözlü Garip Müzik türünde, Bir şarkıya dönüştürdü. Ama dinleyicilerinden beklediği performansı alamadı.

 

 

erkin arslan

 

 

Evrencan Gündüz Kimdir?

 

2 Şubat 1996 Yılında Kadıköy’de doğdu. İlkokuldayken koro ve tiyatrolarda görev alan Evrencan Gündüz, 14 yaşında gitar ve müziğe ilgi duymaya başladı. Evrencan Gündüz Rock’n Purple ‘da en iyi solist ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Dont Let Me Down  (Beatles ) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak,  en değişik enstrüman ödülüyle toplamda 3 ödül kazanmıştır. Müzik hayatına devam eden Gündüz, İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesindeki kariyerini tamamlamak için eğitimine devam etmektedir.

 

 

evrencan Gündüz

 

 

Buray Kimdir?

 

15 Haziran 1984 yılında Lefkoşa’da dünyaya gelen, pop müzik sanatçısıdır. Buray, lise eğitimini Türk Maarif Koleji’nde tamamlamıştır. 2005 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından Glamorgan Üniversitesi’nde Müzik Prodüksiyonu ve Ses Mühendisliği yüksek lisansını yapmıştır. “1 Şişe Aşk” albümü ile müzik listelerine giriş yapmıştır. Sahiden, Kehanet, İstersen, Ben Ölmeden Önce, Deli Kız isimli birçok albüme yer vermiştir.

 

 

buray