Gülben Ergen’den Yeni Albüm Müjdesi !

Gülben Ergen’den Yeni Albüm Müjdesi !

 

 

Gülben Ergen’den Yeni Albüm Müjdesi !

 

 

Uzun süredir sessiz kalan Gülben Ergen’den Yeni Albüm Müjdesi Geldi! Pop Müziğin sevilen sanatçıları arasında yer alan ve çıkardığı albümlerle isminden söz ettiren Gülben Ergen uzun süren stüdyo çalışmalarından sonra yeni albümü sevenleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Gülben Ergen Kimdir? Kaç Yaşında?Yeni Çıkaracağı Albüm Ne zaman Yayınlanacak? Yeni Albümünün İsmi Ne?  İşte Gülben Ergen hakkında tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

Gülben Ergen’den Yeni Albüm Müjdesi! Ne Zaman Sevenleri İle Buluşacak? Albümün İsmi Ne?

 

 

Birbirinden güzel şarkıları ile sevenlerinin gönlünde taht kuran güzel sanatçı güzelliği kadar şarkıları ile de anılmaktadır. 3 Çocuğa sahip ünlü sanatçı başarılı müzik kariyerine bir yenisi daha eklemek için uzun süre çalıştığı stüdyo’dan sonunda çıktı ve yeni albümün müjdesini sevenleri ile paylaştı. 25 Aralık tarihinde sevenlerinin beğenisine sunulacak olan albüm merakla bekleniyor. Gülben Ergen’in 11. Albümü olan “Seni Kırmışlar” cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

 

 

 

glbn

 

 

 

Gülben Ergen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

 

 

25 Ağustos 1972 yılında İstanbul’a dünyaya gelen ünlü sanatçı Erenköy Kız Lisesinde ortaöğrenimini tamamladı. Ardından Kadıköy Ticaret Lisesini bitirdi. 16 yaşında iken Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği “Sinema Yıldızı Yarışması’nda” ikinci olduktan sonra liseyi bitiren sanatçı ilk olarak mankenliğe başladı.

 

Birçok dizi ve filmlerde oynayan ünlü sanatçı müzik kariyerinde de başarılı birçok projeye imza attı. İlk sinema filmi olan Biz Ayrılamayız isimli filmde oynadı. Aynı yıl oyunculukta iyi olan Ergen, Deniz Yıldızı filminde Başrol oynadı.1994 yılında Maksim Gazinosu’nda İbrahim Tatlıses’in alt kadrosunda yer alan sanatçı, Tatlıses’in “Haydi Söyle” isimli şarkısının klibinde oynadı.

 

Gülben Ergen 1997 yılında “Merhaba” albümünü ardından 199 yılında “Kör Aşık” yayınladı. 2002 yılında “Sade ve Sadece” albümünün çıkış şarkısı “Abayı Yaktım” şarkısıyla Kral Tv Pop Müzik Ödüllerinde “En İyi Beste” ödülünü aldı. Üç çocuk annesi olan Gülben Ergen, 2018 yılında ise Onur Akay Medya tarafından "Yılın Annesi" ödülüne layık görüldü.

 

 

 

 

glbn1

 

 

 

Albümleri

 

 

Merhaba (1997)

Kör Aşık (1999)

Sade ve Sadece (2002)

Uçacaksın (2004)

Gülben Ergen Live in İstanbul (2005)

9+1 Fıkır Fıkır (2005)

Gülben Ergen (2006)

Aşk Hiç Bitmez (2008)

Uzun Yol Şarkıları (2009)

Hayat Bi' Gün (2011)

Kalbimi Koydum (2015)