Murat Dalkılıç’tan Tiktok Fenomeni Cellat’a Düet Teklifi!

Murat Dalkılıç’tan Tiktok Fenomeni Cellat’a Düet Teklifi!

Murat Dalkılıç’tan Tiktok Fenomeni Cellat’a Düet Teklifi!

Facebook, Twitter, Youtube, İnstagram son olarak Snapchat’ten bunalan gençler 15 Saniyelik çektikleri videolarla tabiri yerindeyse Tiktok uygulamasına zirveyi yaşatıyor. Tiktok uygulaması Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede Android ve Apple uygulamalarında en çok indirilen uygulama oldu. Her kesimden, her yaştan kullanıcısı olan uygulama kendini bir video topluluğu olarak tanımlıyor. Kullanıcılar, kendi kısa videolarını hazırlayı, paylaşabiliyor. Tiktok kullanıcıları, videolarına, özel efektler , etiketler,  çıkartmalar ve sevdikleri ses ve müzikleri ekleyebiliyorlar.

                                    

cellat

 

Murat Dalkılıç’tan Canlı Yayında Tiktok Fenomeni Cellat’a Düet Teklifi

Son zamanlarda özellikle gençler tarafından popüler bir uygulama haline gelen Tiktok’u her geçen gün birbirinden ünlü sanatçılar da kullanılmaya başladı. Uygulamayı kullanan sanatçıların arasında yer alan Murat Dalkılıç, açtığı canlı yayında Tiktok’da popülerliğini her geçen gün arttıran Cellat’ın videolarında sesini ve müziklerini dinleyip çok beğendiğini dile getirdi. Yaptığı video yayınında Cellat’a övgülerini dile getiren Murat Dalkılıç Cellat’ı birlikte düet yapmaya davet etti. Daha öncede Youtube’da kanal açıp şarkılar söyleyen Bilal Sonses’de kısa sürede ismini duyurarak çektiği videolarla büyük bir ilgi görmüş, bir süre sonra Netd Müzikle anlaşma yaparak kendi albümünü çıkarmıştı. 6 Kasım’da Yıldız Tilbe ile söz ve müziği kendisine ait olan “Hasbelkader” albümünde düet yapacakları haberini sevenlerine duyurdu.

 

murat dalkılıç

 

Murat Dalkılıç Kimdir?            

7 Ağustos 1983 yılında İzmir’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Kuşadası’nda tamamlayan Murat Dalkılıç o dönemde basketbolcu olmaya karar verir. Diğer yandan da müzik, resim ve gibi birçok sosyal faaliyeti de hobi olarak yapmıştır. 15 yaşında ilk olarak kendi müzik grubunu kuran Murat Dalkılıç grubun solistliğini yapmıştır. 17 yaşında Kuşadası’ında lisedeyken profesyobel basketbolcu olmuştur fakat 1 yıl sonra basketbolu bırakıp müzik alanına yönelmeye karar vermiştir. Müzik hayatına ilk adımını kafelerde gitar çalarak başlamıştır. İstanbul Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuş. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Tv Bölümü’nde master yapmıştır.

 

 

Murat Dalkılıç Albümleri

 

2010- Merhaba

2012- Bir Güzellik Yapsana

2014- Daha Derine

2016- Epik

2019- Afeta