Slowtürk Radyo 2020 En Yeni ( 10.11.2020) Top 20 Listesi

Slowtürk Radyo 2020 En Yeni ( 10.11.2020) Top 20 Listesi

Slowtürk Radyo 2020 En Yeni Top 20 Listesi

 

Slowtürk Radyo İstanbul’da 95.3 frekansından Aşkın Frekansı sloganıyla yayın hayatında en hit radyo listelerinde üst sıralaraında yer alan ulusal radyo, yine birbirinden güzel aşkı derinliklerinizde hissedebileceğiniz bir şarkı listesi yayınladı. Birbirinden farklı keyifli sohbetlerin yanı sıra, eşşiz bir program yayınclığına ve çeşitliliğine sahiptir. Müzikleri ile Kulağınızın pasını silen radyo size aşkın en güzel ifade ediş tarzını şarkıları ile yansıtır. Dinleyicilerini daima mutlu etmeyi ve slow şarkılarla buluşturmayı amaç edinmiş mükemmel radyoların başında gelir.

En hit en bilenen slow şarkıları en kaliteli şekilde sizlere sunan, sorunlarınızın önüne geçerken,acınızı ve duygusal anlarınızı en doğru şekilde paylaşacak harika bir ortam yaratır. Sizler de duygularınızı paylaşmak için onlıneradyodinle.net adlı sitemizden Radyo Slow Türk Fm’i dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

Yayınlandığı ilk günden itibaren müzik listelerini alt üst eden Pinhani grubunun 2020’nin Mart ayında müzikseverle buluşturduğu “Dünyadan Uzak” şarkısı yine zirvede yerini aldı. Sözü ve müziği ile sizi başka diyarlara götüren şarkı ve çok daha fazlası sizlerle.

Beğenerek takip edeceğiniz, her anınıza eşlik edecek bu programları, Türkiye’nin heryerinden ücretsiz olarak onlineradyodinle.net sitemizden kolayca ulaşıp dinleyebilirsiniz.

 

pinhani

 

Radyo Slow Türk Top 20 Listesi

 

1. Pinhani Dünyadan Uzak

2. Zeynep Bastık& Emir Can İğrek Dargın

3. ikiye On Kala Kafamda Kentsel Dönüşümler

4. Hadise  Küçük Bir Yol

5. Sezen Aksu  Ben De Yoluma Giderim

6. Oğuzhan Koç  Küskün

7. Kaan Boşnak  Bırakma Kendini

8. Feride Hilal Akın  Yağmurlar

9. Koray Avcı  Gidiyorum

10. Bilal Sonses  Çat Kapı

11. Mustafa Ceceli  Rüyalara Sor

12. Nahide Babashlı & Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası  Sevda Karası

13. Sıla  İnandım

14. Mert Kıyak  Gel

15. Evdeki Saat  Uzunlar

16. İkilem  Bir Sebebi Var

17. Madrigal  Seni Dert Etmeler

18. Didomido  Nimet

19. Ebru Yaşar  Kalmam

20. Tuğkan  Kusura Bakma