Ulusal Radyolar Top 10 Müzik Listesi Sizlerle!

Ulusal Radyolar Top 10 Müzik Listesi Sizlerle!

Ulusal Radyolar Top 10 Müzik Listesi Sizlerle!

 

Ülkemizin en çok dinlenen ulusal radyo yayınlarında dinleyicilerin en çok sevdiği şarkıları belirleyip sizlere sunduk. Ülkemizde en çok dinlenen müzik türü olan Türkçe Pop kategorisindeki listede birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

 

Büyük çıkış yapan son zamanların en çok dinlenen şarkılarından olan Ziynet Sali Top 10 listesinde zirveyi kimseye bırakmıyor. Mustafa Ceceli Versiyonuyla Kalbim Tatilde şarkısı müzikseverlerin favorisi olmuş, müzik listelerine girdiği an itibari ile herkesin diline dolanmış melodisi ile insanların gönlünde taht kurmuştur. Video Klip Murad Küçük önderliğinde İğneada Longoz Ormanlarında çekilmiştir.

 

Ulusal radyo kanallarında en çok dinlenen diğer isim ise, hit şarkıları ile ün salmış olan Pop müziğin yeni kraliçesi olarak görünen Hadise’nin Küçük yol şarkısı oldu. Hadisenin uzun süre üstünde çalıştığı EPS’in ilk single parçası olan Küçük Yol, dinleyicilerinin best müzik listeleri arasında yerini aldı. Aynı zamanda şarkı, Youtube’un tüm dünyayı kapsayan “worldwide” listesine de 59. sıradan giriş yapıp 25. sıraya yükseldi. Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekilen klipte, Hadise “Güçlü Kadın” imajını yansıtmak istemiş ve ata binerek büyük binaların, plazaların arasından geçip gitmiştir.

 

 

 

 

hadise

 

 

 

Ulusal Radyolar Top 10

 

1. ZİYNET SALİ / KALBİM TATİLDE (MUSTAFA CECELİ VERSİYON )

2. HADİSE /  KÜÇÜK BİR YOL

3. BURAY / DELİ KIZ

4. OĞUZHAN KOÇ / HEYECANDAN

5. İKİYE ON KALA / KAFAMDA KENTSEL DÖNÜŞÜMLER

6. ZEYNEP BASTIK / EMİR CAN İĞREK DARGIN

7. YALIN / OYUNBAZ

8. HANDE ÜNSAL / YORGUN SAVAŞÇI

9. MUSTAFA CECELİ / RÜYALARA SOR

10. MERVE ÖZBEY / KÜL

 

Radyo reyting ölçümlerine göre ülkemizin en çok dinlenen 10 ulusal pop müzik radyosunda en çok çalan şarkılar listesi sizlerle. Onlineradyodinle.net sitemizden kolaylıkla ulaşıp dinleyebilirsiniz.