Ünlü Rapçi Tepki Ölümden Döndü

Ünlü Rapçi Tepki Ölümden Döndü

 

 

Ünlü Rapçi Tepki Ölümden Döndü

 

 

 

Son zamanlarda Rap Müziğe artan ilgi nedeniyle Rapçilerin kıyasıya rekabete girdiği müzik dünyasında şarkıları ile gençlerin beğenisini kazanan Tepki ismiyle tanınan rapçi Kerem Gülsoy Ölümden Döndü!  Yaşanılan kaza sonrası zor anlar yaşayan ünlü Rapçi yaşadıklarını paylaştı. Hangi hata ölümüne sebep oluyordu? Tepki ismiyle tanıdığımız Ünlü Rapçi Kimdir Kaç Yaşında? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

tepki

 

 

 

Ünlü Rapçi Tepki Ölümden Döndü! Klip Çekiminde Talihsiz Kaza

 

 

 

“Tepki” lakaplı Kerem Gülsoy, geçtiğimiz cuma günü yeni klibinin çekimi için kameralar karşısına geçti. 25 Aralıkta sevenleri ile buluşmaya hazırlanan şarkısının klip çekiminde büyük bir talihsizlik yaşandı. “Sık” isimli şarkısının çekimi devam ederken patlama sahnesinde ünlü Rapçi alevlerin arasında kaldı. Anında müdahale edilerek yangını söndüren dizi ekibi ünlü rapçiyi hastaneye kaldırdı. Hastanede tedavisinden sonra açıklamada bulunan ünlü Rapçi, patlamanın tahmin edilenden daha öne doğru geldiğibi söyleyerek eğer üstünde kostüm olmasaydı ya da saçlı biri olsaydı daha büyük sorunlar yaşabileceğini ifade etti. “Benden Başka Kimse Yoktu Sahnede, O Anı Tek Baışma Yaşadım” diyen ünlü rapçi, “Herşey planladığımız gibi olmadı. Orada yanıcı maddeler, sıvı yanıcı maddelerle birleşince ciddi bir faciadan döndük. Klip çekiminde kalın giyindiğim için vücuduma bir şey olmadı. Ama başımdan yaralandım. Ekip gayet tedbirli ve profesyoneldi. Hastanede kalmadım ilk yardım yapıldı. Eğer üstümde kat kat kostüm olmasaydı ya da saçlı olsaydım büyük sorunlar yaşanabilirdi. Ama dediğim gibi ucuz atlattık” dedi.

 

 

 

tepki1

 

 

 

Ünlü Rapçi Tepki Kimdir? Kaç Yaşında?

 

 

 

1987 yılında dünyaya gelen ünlü Rapçi’nin gerçek ismi Kerem Gülsoy’dur. İstanbul Avcılar çıkışlı, 2004 yılında yapılan Jöntürk’te birinci oldu. Türkiye’de rapi müziğiyle ilgilenenler arasında alt yapılarıyla, amerikan rapine (commercial rap diye adlandırılan mtv rapine) en yakın işler çıkaran prodüktördür. İmajı kendine has tarzı ile tepkileri üzerine çeken rapçi yapılan eleştirilere, “Diktatör” albümünde “İstediğin” isimli şarkısı ile cevap vermiştir. Tepki’nin en çok dinlenen parçaları ise; Bunu duy, Bu gece sıcak, Meleklerin şehri ve Kumpas'tır 2009 Yılında Robot Yapım etiketiyle ilk yasal albümü Bu gece sıcak'ı yayınlamıştır.