Damar Türk FM

Damar Türk FM

Arabeskin en çok dinlenen radyolardan birisi olan Damar Türk FM radyo dinleme sitemize hoşgeldiniz.Arabesk şarkı seviyorsanız doğru kanaldasınız demektir.Bizimle en popüler arabesk şarkılar eskimeyen arabesk şarkıları donmadan Damar Türk FM online dinleyebilirsiniz.Kaliteli ekibimizle her gün yenilik yaparak kendimizi geliştirmekteyiz.Frekans olarak Istanbul ve yakın çevrelerine Damar Türk FM 97.0 olarak yayın vermekteyiz. Sizler için aynı zaman da Arabeskin yanında Fantazi müziklerde çalmaktayız.Hıc sıkılmadan dinleyeceginiz bir radyo kanalıdır..Dikkat ediniz radyo kanalımız bağımlılık yapabilir :) şimdiden sizlere iyi dinlemeler dileriz.
  Damar Türk FM radyo kanalını Ücretsiz olarak Internet ortamının bulunduğu bütün her yerde mobil cihazınızdan Bilgisayarınızdan yada 97.0 aracınızdan keyifle dinleyebilirsiniz. 
  

Canlı Radyo Yorumları
Mustafa Şahin
Mustafa Şahin

Kolay gelsin oncelikle damar turm fm 97.0 eklediniz icin cok tsk ederiz birde gunce logomuzu eklerseni cok seviniriz logomuz damar turk fm dir bu kullanmis oldunuz cok eskidir ilginiz için teşekkür ederim