Furkan Radyo

Furkan Radyo

Biraz nostalji yaşamaya ne dersiniz sizde televizyonda hiçbir şey yok diyenlerdenmisiniz o zaman sizi radyonuzun başına alalım. Furkan radyo sizi eğitim ve kültürün frekansına davet ediyor televizyonun başından kalkmanın vakti geldi artık birazda ruhunuza hitap eden dini ve eğitim sohbetlerine kulak verin dinimizi öğrenmek ve yeni nesillere de bu dini aşılamak için sizde radyonuzun sesini açın ve frekansını ayarlayın. isterseniz internetten https://www.furkanradyo.com/ adresinden de dinleyebilirsiniz.Araba kullanırken ders çalışırken yemek yaparken hangi işi yaparsanız yapın televizyon gibi sizi meşgul etmeyen radyonun ruhende sizi doyuracak bir frekansı var artık.

Araba kullanırken sizi sakinleştirir ders çalışırken dikkatinizi toplar yemek yaparken sizi bilgilendirir .İş yerinizde vakit geçmiyor diye şikayet mi ediyorsunuz açın radyonuzu vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile ve bunları yaparken sizi meşgulde etmez.Yalnız olanlar artık yalnız değilsiniz radyonuz Furkan radyo sizinle.

Dini Sohbetler

Furkan radyo tamda size göre dini sohbetler dinleyebileceğiniz bir radyo kanalı dinimizle ilgili merak ettiklerinizi siz dinleyiciler ile buluşturuyor kendi frekansında ve intertnetten de dinleyebilirsiniz

Kaliteli Yayıncılık

Kaliteli yayıncılık anlayışını şiar edinmiş Furkan radyo ufkunuzu genişletecek yayınlar ile radyonuzun ucunda ve internette sizi bekliyor.

Eğitici ve Bilgilendirici

Sizde evde boş oturmaktan sıkıldınız mı yaptığınız iş artık size monoton mu geliyor geçin radyonuzun başına yada telefonunuzda açın Furkan radyo yu hem işinizle ilgilenin hemde öğrenin

Kesintisiz Yayın

Kesintisiz yayın keyfiyle ve kesintisiz eğitim ve kültürle sizi buluşturan radyo Furkan radyo bir kere dinleyince vazgeçemeyeceksiniz kendi frekansında sizi bekliyor..Kurulduğu günden beri insanların beğenisini kazanmayı başaran Furkan radyo o günden beri kalitesini korumak ta ve eğitim ve kültür frekansı ile başlayıp mesaj verir sloganıyla tüm dünyaya sesini duyurmakta.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.