Genç Radyo

Genç Radyo

                                                         - Genç Radyo

Amacı gençlere Türk Sanat Müziğini sevdirmek olan 104.3 fm frekansında Türk Sanat Müziği parçalarına yer vermektedir. TSm yayınları yapan bir Konya radyosudur.

Genç radyo 1993 yılında kurulmuştur. Yayına başladıkları ilk 3 sene yabancı şarkılar yayınlamaktaydı. Popüler müzik çalan radyoların artmasıyla yönünü başka tarafa çevirip 1996 yılında Türk sanat müziği ve “Türk Sanat Müziğinin kalbi burada atıyor.” sloganıyla dinleyicileri ile buluştu. Halen Türk Sanat Müziği yapmaya devam etmektedir.

Neden Genç Radyo?

Genç fm müzik kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi gençlere sevdirerek değerlerimize sahip çıkıp onları teşvik etmeyi amaçlayan bir radyodur.

Radyo personeli alanında profesyonel insanlardan oluşmuş bir kadrosu mevcuttur.

Artık popüler şarkılardan, yeni nesil poplardan sıkılan; eskiyi yâd etmek, Türk kültüründen esintiler yaşamak isteyen, kaliteli müzik arayan genç yaşlı demeden herkesin açıp dinlemeleri gereken radyolarda ilk sıralarda yer alıyor.

- Genç Radyo karasal frekans, internet sitesi ve cep uygulamaları ile dinleyicilerine ulaşan bir radyodur. İnternet üzerinden canlı dinleyebilir, Türk Sanat Müziğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

- Genç Radyo Başarıları

1996 yılında kurduğu programcılık kadrosuyla ve yaptığı yatırım ile yılın en iyi, Konya ’nın en gözde radyolarından biri oldu. 1996 yılından yaklaşık 2000 yılına kadar yapılan yerel ölçümlerde rakip radyo kanallarına açık ara fark atarak ilk sıralarda yer aldı. Yayın konsepti ile yıllarca 1 numara olmayı başardı.

Genç Fm İletişim

Vatan Cad., Selay İşhanı, Kat: 2, No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE

Telefon: (332) 323 93 33

Faks: (332) 323 68 23

E-Posta: [email protected]

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için:

Şuanda mevcut uygulama maalesef bulunmamakta.

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için:

https://itunes.apple.com/tr/app/gen%C3%A7-radyo/id871381500?l=tr&mt=8

 

Canlı Radyo Yorumları