Gül FM

Gül FM

 GÜL FM

Yayınlarını siz değerli dinleyicilere doğru ve kolay bir şekilde ulaştırmak için elinden gelen her türlü imkanı kullanan Gül FM yayınlarında dinleyicilerinde görüşünü daima önemsemektedir.Yapmış olduğu yayınlarda sizi sıkmayacak tarzda programlara yer vermekte olup sizleri bilgilendirmektedir.

 

YAYIN İÇERİĞİ

Yayınlarında din sevgisini aşılarken manevi duygularınızı da güçlendirmektedir.İçinizdeki ibadet etme isteğini artırmaktadır.İbadet ederken doğru bir şekilde ibadet etmeniz için sizlere dini konularda bilgi vermektedir.Yayınladığı ilahiler ile de gönlünüze hitap etmektedir.Alanında bilgili uzman yayıncıların programlarını dinlemekten kendinizi alamayacaksınız. Namaz nasıl kılarım kuran nasıl okuyabilirim fıkıh bilgilerini nasıl öğrenebilirimdiye dert etmenize gerek kalmadı radyonuz bu bilgileri size en değerli hocalar eşliğinde yapılan programlar ile ulaştırmaktadır.

 

BU RADYO SİZE NE VERİR

Gül FM de yayınlanan kuran dinletileriyle sizlerin kuranı öğrenmenize sağlayacağı katkının yanında kulaklarınız şenlenecek.Kuranın müthiş hazzını sizde iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Okumanın sünnet dinlemenin farz olduğu için sizlerde fir farzı yerine getirmiş olacaksınız.Peygamber efendimizin hayatını konu alan programları ile sizde tüm insanlara örnek olan o hayatı öğrenip hayatınızda uygulayabileceksiniz.

 

YAYINLANACAK PROGRAMLAR

Birbirinden değerli yayıncılar olan Muhammed Acar , Ömer Yavuz, Sadık Usluca, Sadık Bayram ve Veysel Baylan gibi kalileti program yapanların yanı sıra Arzuhal,Gece Rüzgarı ve islamın ışığında adlı programalar ile sizlerin islami bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Her zaman dinleyicilerinin isteklerini ön planda tutma gayesi ile yayınlarını yapar.

interaktif olarak sizden gelen soruları cevaplayarak dini bilgiler elde etmenizi sağlar.

İnternet sitesi üzerinden de dinleyebileceğiniz radynuz radyo Gül FM sitesi üzerinden de dünya, ekonomi,eğitim,sağlık ve spor gibi alanlarda sizleri bilgilendirmektedir ve yayın akışlarınıda bu site üzerinden takip edebileceksiniz.

 

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.