Metro R B

Metro R B

Radyo Devlerinden birisi olan Karnavalın alt dalı olan Metro R&B radyo dinleme sitesine hoşgeldiniz.Sitemizde Metro R&B 7/24 online ve ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Uzun zamandır yayın akışına devam eden bu radyo kanalı içerik olarak yabancı Rap Yabancı Blues çalmaktadır Metro R&B radyo kanalı siz değerli dinleyicilere En popüper ve En sevilen şarkıları çalmaya özen göstermektedir. Sağlam Kadrosu ile siz değerli dinlecileri hic sıkmadan yayın akışı sağlamaktadır. Şuan için herhangi bir Frekansı olmasada internet üzerinden online olarak Metro R&B dinleyebilirsiniz.
  Aslında Rap ve Blues müzik tarzı birbirinden biraz farklı olsada amaçlar aynı oldugunu dinleyiciler iyi bilmektedir.. Çünki Blues içerik temeli bakımından rap müzigi oluşturmaktadır. Zamanında Afrikada Yer alan Siyahi insanlar Zorla olsada göç edilmeye mahkum bırakıldıklarında Acı dolu bir yaşamın yanında Müziklerini de götürerek Amerikada kendi çabalarıyla kendi kültürünün müziklerini orada yaygın hale getirmişlerdir. genelde müziklerine duygu yüklemektedirler  Ezilmişliği ve Çaresiz kaldıgı zamanları akıllarına getirerek bu duygularını müziklerine katmışlardır.Zamanla bu Blues Türü çok yaygın hale gelmeye başarmış olup BinDokuzYüz Senelerinin SOnlarında Rapla birlikte çok güzel bir Müzik türü olmaya başarmıştır.
  Sizde Bu Tür Müziklere destek vermek isterseniz Bizlere de destek olma amaçlı Metro R&B radyo müzik hakkında yorumlarınızı bu başlık altında yaoabilirsiniz. Metro R&B Radyosunu ücretsiz internet ortamının olduğu her yerde Mobil ve bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz.Hoş vakit geçirmek dileğiyle iyi dinlemeler dileriz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.