NTV Radyo

NTV Radyo 102.8

13 Kasım 2000’de yayına başlayan NTV Radyo, ekonomiden spora, filmlerden konserlere, hayatın tüm alanlarından haberleri ve gelişmeleri mikrofona taşıyor. Türkiye’nin 53 merkezinden yaptığı yayınla dinleyiciye ulaşan NTV Radyo, günboyu, haber kuşaklarına, gece ve hafta sonu yayınlarında ise müzik ve spor programlarına yer veriyor. Türkiye Futbol Ligi maçları, uzman yorumcular tarafından stattan canlı aktarılıyor.. BBC, Voice of America, Deutsche Welle’nin Türkçe yayınları ile BBC Dünya Servisi’nin hazırladığı İngilizce haberler NTV Radyo’da dinleyici ile buluşuyor.

Canlı Radyo Yorumları
Çağlar sarıkayq
Çağlar sarıkayq

Abi sen gülme Allah aşkına. . .kız ne güzel söylüyor sen bi sus lütfen.

oguzkan
oguzkan

ıyı radyo koçum

BURAK YILMAZ
BURAK YILMAZ

NTV SPOR RADYOSU YOK SEBEBİ NEDIR ACABA?

GÜLSÜM KESKİN
GÜLSÜM KESKİN

Ben Bu İşte Ustayım ,yarışmasını hep canlı yayın bağlantısı ile kesiyorsunuz.Bu programı çok beğeniyoruz ve yayının kesilmesini doğru bulmuyoruz. İyi yayınlar diliyoruz.

serkan
serkan

doktor bana doğru söyle programın da bağlanan konuklar şimdi fırça yiyecek diye ben strese girdim ..Maden telefon bağlamayın programı yapın..

hali çıttır
hali çıttır

sayın Kıvanç şu avrupalılar hayvanlara verdiği hak ve sevgi kadar insanlarada hak ve sevgi verseler.yirmibin mülteciyi koca avrupada nereye koyalım diye anlaşamıyor.Türkiyede iki milyon mülteci varken

aydın murat
aydın murat

hoş bir radyo

iyi radyo
iyi radyo

iyi radyo

ali nagi koca
ali nagi koca

güzel bir radyo

hatice sönmez
hatice sönmez

bu parçanın isminedir