Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Number 1 Türk Orhan Baba

Number 1 Türk Orhan Baba

Number 1 Türk Orhan Baba radyo dinleme web sitesine hoşgeldiniz.Sitemiz'de 7/24 saat Arabeskin kral olan Orhan Gencebay şarkıları ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.. Aynı zaman da bu radyo kanalı Number one grubu alt yapısında olup Kaliteli yayın akışı ve kaliteli ekibi ile siz değerli dinleyicilere kesintisiz yayın yapmaktadır Orhan Baba şarkışarı denilince  Number 1 Türk Orhan Baba ilk akla gelen radyo kanalı olarak hafızalara kazınmıştır severek dinleyeceginiz bir radyo kanalı haline gelmiştir. Bu radyo kanalında sadece Orhan gencebayın eserlerine yer vermektedir!!
  Orhan gencebay Aslen Samsunlu olup 1944 doğumlu vede 6 yaşında müzik hayatına başlamış ve Arabeskin kralı olmaya hak kazanmış Devlet sanatçısı olmayı başarmıştır. bu arada Orhan gencebayın asıl soy ismi OrhanKencebaydır.Orhan baba zamanla Türk Halk Müzik kursları ve saz kursu almış ilk bestesini 10 yaşın da siz değerli dinleyicilerine KARA kaşlı Esmerdi kim bilir kimi sevdi şarkısıyla siz değerli dinleyicilerinin beğenisine sundu bu yaşlarda müzige atilan Orhan baba gün geçtikçe milletin gönlünte taht kurmuş bir çok eserlere imza atmıştır.. 
  Number 1 Türk Orhan Baba radyo kanalı hakkında düşünce ve firiklerinizi bizlere ulaştırmak için bu başlık altında bizlere yorum yapabilirsiz sitemize tekrar bekleriz iyi dinlemeler dileriz
  Number 1 Türk Orhan Baba google arama kelimeleri 
Number 1 Türk Orhan Baba dinle, number one orhan baba, orhan baba şarkıları, orhan gencebay dinleyin

Yorumlar