Pal Alaturka

Pal Alaturka

Pal Alaturka radyo dinleme web sitesine hoşgeldiniz.Sitemiz'de Pal Alaturka Fm'i online olarak sitemizden 7/24 olarak ücretsiz olarak dinlemenin keyfini yaşayın.Alaturka gözdelerinden birisi olan Pal Alaturka radyo kanalı Kaliteli yayın ekibi ve Pal Fm Kalitelisi ile sizlere keyifle hizmet vermektedir.Şuan için bu radyonun herhangi bir frekansı bulunmamaktadır ama sizlere Pal Alaturka Frekansı bulunur bulnmaz buradan bildirmekten grur duyarız..Ama internet üzerinden dilegiginiz yerden bu radyoyu dinleyebilirsiniz.Alaturka müzikleri gerçekten ruhu dinlendiren bir tarz olup keyifle dinleyeceginiz bir radyo kanalıdır.
  Bu tarz şarkılar Hareketli degildir ve aksine hüzünlü ve duygusal anılarınızı yaşayacagınız bir radyo çeşidir. Alaturka Müziklerde kullanılan Enstürüman çeşirleri olan Kanun, Darbuka, Keman, Ud ve Dilimizin çok Hassas kullanılması ile kulaga çok hoş gelen Melodili bir müzik ortaya çıkmaktadır. 
 Türkiyede kendisini gerçek anlamıyla ispatlamış bu tarz müziklerle sevilen Sanatçı olan Bülent ERSOY Alaturka TSM tarzını Türkiyeye sevdirmeyi başarmıştır Sizlere Biraz Türkiye'de Alaturka Müziklerini seslendiren  En popüler isimlerinden bahsetmek istiyoruz.
Behiye Aksoy - 1933-2015
Melahat Pars - 1918 - 2005 
Yıldırım Gürses - 1938 - 2000
Neveser Kökdeş - 1904 - 1962 
Yılllarından çok kaliteli eserlere yer vermiş Kaliteli sanatçılardır.Bu radyo kanalında günümüzün ve eskinin popüler Alaturka şarkılarıyla karşılaşabilirsiniz. Pal Alaturka hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bize bu başlık altından bildirebilirsiniz.
 Pal Alaturka Mobil cihazınız'dan Tabletiniz'den ve Bilgisayarınızdan dilediginiz gibi dinleyebilirsiniz. İyi dinlemeler dileriz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.