Pal Besk

Pal Besk

Pal Besk dinleme web sitesine hoşgeldiniz.Sitemizde Pal Besk 7 24 saat ücretsiz  online olarak dinleyebilirsiniz. Pal Besk radyo kanalı Türkiyede uzun zamandan beri Arabesk radyo yapan Pal Fm'in grubunda olan bir Türkçe arabesk kanalıdır.2017 senesinden bu yana yayın akışı sağlayan Pal Besk bu zaman zarfında kaliteli yayın akışı sayesin'de geniş bir kitleye hitap etmeye kazanmış olup Arabesk kategorisinde kendisini sevdirmiştir ve Pal Besk Arabesk denilince akla gelen radyo kanalların'dan birisi olmayı başarmıştır.Eğerki arabesk dinleyerek mutlu oluyor iseniz Pal Besk radyo kanalı tam aradığınız radyodur..
  Bu radyo kanalını dinlerken gerçekten kendiniz'den geçeçek kulaklarınız pası silineceginden emin olabilirsiniz. Dikkat ediniz Pal Besk radyo kanalı bağımlılık yapabilir :) Türkiyede Arabesk müziklerin seveni çok fazla olduğu gibi çok kral arabeskin kralı olan sanatcılarda vardır Bunlardan başlıcıları ve şarkıları Hakkı Bulut ( Henüz Üç yaşında bir kardeşim var ) Orhan Gencebay ( Dil Yarası ) Müslüm Gürses (Olmadı Yar ) Adnan Şenses ( neden Saçların Beyazlamış) İbrahim Tatlıses (Acı Gerçekler) gibi kaliteli yorumcular sayesin'de bizleri arabesk dinlemeyi sevdirmiştir.
  Pal Besk radyo kanalı hakkında ki fikir ve düşünceleriniz bizlere ulaştırmak isterseniz bu radyo kanalı altında yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz.Siz değerli dinleyicilerin yorumları bizler için değerlidir. 
  Pal Besk radyo kanalını Yolculuk yaparken tabletiniz'den ve mobil cihazınızdan çok kolay dinleyebilirsiniz sadece yapmanız gereken https://www.onlineradyodinle.net/pal-desk.html adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. siitemize tekrar bekleriz iyi dinlemeler dileriz...

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.