Pal Station

Pal Station 106.0

PAL STATİON

Pal Station Hakkında Genel Bilgiler

Bu içeriğimiz içerisinde siz değerli okuyucularımıza oldukça popüler olan ve geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Pal Station radyo istasyonu hakkında elimizden geldiğinde bilgi vermeye çalışacağız. İlk yayın hayatına başlama tarihi 21 Mart 2008 yılıdır. Bu yayın hayatına başladığı ilk günden beri her daim en iyi şekilde dinleyicilerinin karşısına çıkan bu radyo istasyonu bünyesi içerisinde bu iş sektörü içerisinde oldukça profesyonel ve sevilen kişiler ile beraber çalışmaktadır. Merkez stüdyosu İstanbul olan bu radyo istasyonuna 106. FM frekansı ile Marmara Bölgesi içerisinde bağlanabilirsiniz. Kendine has bir tarza sahip olan bu radyo istasyonu kendisi için belirlemiş olduğu “Sadece Hit Müzik!” sloganı çerçevesinde hareket etmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu bu çalışma prensibi neticesinde kendisi dinleyen dinleyicileri kolay bir şekilde kemik dinleyici kitlesi içerisine ekleyebilmektedir. Bu radyo istasyonu tarih 2016’ın haziran ayını göstermesiyle beraber Pal FM’in Pal Nostalji ismine geçmesiyle beraber Ankara ve İzmir şehirlerinde de yayın hayatına giriş yapan bu radyo istasyonu yerelden ulusallığa doğru bir adım atmış oldu. Bu radyo istasyonu Pal Medya içerisinde yer almaktadır. Müzik konsepti ağırlıklı olarak yabancı müziklerden oluşmaktadır. Radyo istasyonunu eski ismini belki aranızda bilenler olacaktır. Ama biz yine de söyleyelim. Eski ismi Pal Station 106’ydı.

Pal Station ile Kardeş Olan İstasyonlar

Bu radyo istasyonu ile kardeş olan istasyonları sizlere şu şekilde sıralayabiliriz; Pal FM, Pal Nostalji, Pal Mine ve Pal Doğa radyo istasyonları ile bir iş birliği içerisindedir..

Pal Station Yayın Akışı  

Pal Medya grubu içerisinde yer almakta olan Pal Station radyo istasyonunun sahip olduğu yayın akışı hakkında biraz sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. İlk olarak hafta içi her gün sizleri sabah saat 07:00’da selamlayan ve Mehmet Fatih gibi oldukça eğlenceli bir sunucuya sahip olan Hit Morning programıyla doyasıya güzel müzikleri dinleme fırsatını bulacaksınız. Bunun ardından saat 10:00’dan başlayan ve Bilal Erkan tarafından sunulmakta olan eğlenceli ve zevkli bir programla karşı karşıya kalacaksınız. Bunların ardından ise saat 18:00’da Dj Festo tarafından sunulmakta olan Hot Music in the Mix programını dinleme şansınız olacaktır. Hafta sonu ise radyo istasyonunda çalışmakta olan deneyimli ekipler tarafından oluşturulan programları izleme fırsatınız olacaktır. Başta Fikret Kocamaz olmak üzere, Kaan Gökmen, Serdar Kırgız, Utku Karahan ve Türker Duygun gibi kişileri dinleme fırsatını bulacağımız bir radyo istasyonudur. Bu kaliteli sunucu kitlesine sahip olan bu radyo istasyonu oldukça başarılı bir şekilde sektör içerisinde ilerlemektedir.
pal station dinle

Pal Station Frekansları Nelerdir?

Pal Medya Grubu içerisinde yer almakta olan bir radyo istasyonu olan Pal Station’u dinlemek için gerçekleştirmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Yaşamız olduğunuz ile uygun olan frekans değerlerini bularak kaliteli bir şekilde bu radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz. İstanbul ili içerisinde bu radyo istasyonuna ulaşabilmek için 106.0 FM frekansını kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında 106.0 FM frekansını kullanmanız gereken diğer iller ise Bursa, Çanakkale, Kocaeli, Balıkesir ve Tekirdağ gibi illerdir. Bu iller içerisinde bu frekans aralığını kullanmanız takdirinde kaliteli bir şekilde yayınlanan şarkıları dinleme olanağını bulacaksınız. Bunun dışında Ankara ve İzmir kentlerimiz içerisinde ise radyonuzun frekans ayarını 99.3 FM üzerine getirmeniz durumunda iyi bir şekilde bu radyoyu dinleyebilirsiniz. Sakarya ili içerisinde ise 104.8 FM frekansını kullanmanız gerekmektedir. Son olarak Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesi içerisinde ise 106.2 FM frekansını kullanmanız sizler için yeterli olacaktır.

Canlı Radyo Yorumları
Emel gencer odabaş
Emel gencer odabaş

Bir sürü yeni çıkan parçalar varken neden çoğu zaman eski parçaları çalıyorsunuz?sıkılıyorum sürekli aynı şarkıları dinlemekten, kanal değiştirmekten ..ben pal station dinlemeyi seviyorum.lütfen yenileri dinleyelim..başarılarınızın devamını dilerim..

Misafir Misafir
Misafir Misafir

SÜPER ARKADAŞLAR HER GENÇLİK BURAYI DİNLEMELİ

Semih aydın
Semih aydın

Süper

oto tunç
oto tunç

mesai aksın gitsin pal station teksin...

sea
sea

olm çok iyi la

la vie en rose
la vie en rose

bunu yayınlayın cosalım

amon_ra
amon_ra

susun pal statıon konussun

AHMET AKOĞLU
AHMET AKOĞLU

bi tek müzik kanalım var pal statıon bi tek aşkım var oda fatoşum

onur kan
onur kan

biri benim zeyno öbürü sazan zeyno :)

HÜSEYİN
HÜSEYİN

sıradaki parca TAHTAKALE MANGAL EVİ ÇALIŞANLARI İÇİ CALARMISINIZ

LAN
LAN

LAN BIS USUN

zeynep
zeynep

Teşekkür ederim aşkım seni çook seviyorum :*

ZEYNEP
ZEYNEP

SEN KIMSIN BE ZEYNEP BENÇBANA SARKI YOLLAMA

ONUR KAN
ONUR KAN

bu şarkı zeynebime gelsin zeynooooo

ONUR
ONUR

herkese iyi bayramlar hayırlı işler :)