Power Greece

Power Greece

Yunan ezgilerinin Türk müziğine benzerliği yıllardır konuşulmaktadır. Bu benzerlikten yola çıkan Radyo Power ekibi de Yunan müziğini seven dinleyiciler için Power Greece FM isimli bir radyo kanalı kurmuştur. Bu kanal sayesinde dinleyiciler kendi kültürlerine oldukça benzeyen Yunan ezgilerini günün her saatinde kesintisiz olarak dinleme imkanı bulmuştur.

Türk müziğine oldukça benzer olması sebebiyle Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine sahip Yunanca şarkıları dinleyicilerle buluşturmak amacıyla kurulan Power Greece kurulduğu ilk günden bu yana büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. İnsanların yüzyıllardır aşina olduğu bu ezgileri profesyonel yayıncılık anlayışıyla derleyen, hazırlayan ve sunan Radyo Power ekibi bu proje ile amaçlarına ulaşmıştır.

Power Greece canlı yayın akışı içerisinde yer alan Yunanca en sevilen ve en beğenilen şarkılar kanal üzerinden dinleyicilerle buluşmaktadır. Ayrıca en son çıkan parçaları da sıcağı sıcağına dinleyicilerine ulaştıran Power Greece kısa bir süre içerisinde büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.

Evde, işte,yolda, sporda ya da yemekte dinleyebileceğiniz kanalı gün içerisinde kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Fakat bir Radyo Power kanalı olan Power Greece henüz karasal bir fm bandına sahip olmamakla birlikte şimdilik sadece web üzerinden online yayınlarını sürdürmektedir. Siz değerli takipçilerimiz de kanala sitemiz üzerinden Power Greece canlı dinle seçeneğini kullanarak kanala ulaşabilir, gün boyu kesintisiz bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.