Radyo 6 Şeş

Radyo 6 Şeş

Radyo 6 Şeş radyo dinleme web sitesidir.Sitemize hoşgeldiniz.. Radyo 6 Şeş yayın akışını sitemiz'de 7/24 online dinleyebilirsiniz. Radyo 6 Şeş Diyarbakar radyo kanalı olarak Kürtçe şarkılar ve haber yayını vermektedir. Uzun zaman dan beri yayın akışını sürdüren Radyo 6 Şeş kürtçe radyo kanalı Kürt Kardeşlerimizin vazgeçilmez radyo kanalı haline gelmeyi başarmış olur her gün geçtikçe dinleyici kitlesi artmaktadır. 1 Mayıs 2009 dan bu yana Trt kalitelisi ile ve kaliteli yayın akışı ile kesintisiz olarak bizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
  Trt radyo Şeş kanalı hakkında fikir ve düşüncelerinizi aynı zaman da bizlere destek olmak için yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.Sizlerde bizlere destek olmak ve bu radyo kanalını büyütmek için Radyo 6 Şeş radyo kanalı hakkındaki düşüncelerinizi bizlere iletiniz ve sitemizi tekrar ziyaret ederek bizlere destek olmuş olursunuz..
 Trt Radyo 6 Şeş kürtçe yayın yapan radyo  kanalını Bilgisayarınızdan, Mobil cihazınızdan isterseniz tabletinizden internet ortamının oldugu heryerden dilediginiz şekilde girebilirsiniz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.