Radyo Banko

Radyo Banko 99.1

Radyo Banko Ankara merkezli kendine münhasır, Ankara’nın ünlü  oyun havaları başta olmak üzere oldukça eğlenceli müziklerle dinleyicilerini coşturan bir müzik kanalıdır. Ankara ve çevresine yönelik yayınlar yapan ve bu yayınları da arabeskten, türkülere, oyun havalarından Türkçe popa kadar keyifli müziklerle harmanlayan Radyo Banko, 99.1 frekansından yayın yapmaktadır. Ankara hareketli müzikleri ile ünlü bir bölgedir ve bu müziklere yer vererek şehrin her yerinde bu kanalın dinlenmesi  amaçlanmaktadır.
 

Eğer sizde Ankaralıysanız ya da Ankara havalarını seviyorsanız Radyo Banko tam size göre… Dinlerken yerinizde duramayacağınız türkülerle ve oyun havalarıyla sizleri buluşturacak olan Radyo Banko, özellikle dinleyici isteklerini de ön planda tutan bir radyodur. İsteklerinizle hazırlanan Ankara yöresinin oyun havalarını dinlemek için radyo başında olmanızı tavsiye ederiz. Radyo Banko canlı yayınlanan programları ile tüm dinleyicilerinden istek şarkılarını alarak programı interaktif gerçekleştirmekte ve çoğu şarkı listelerini de dinleyicilerinin özel olarak istedikleri parçalarla oluşturmaktadır. Ankara ve çevresine 99.1 frekansı üzerinden yayın yapan Radyo Banko’ya sitemiz üzerinden de ulaşabilir, yedi gün 24 saat dinleyebilirsiniz.

Radyonun yayın amacı Ankara’dan dünya geneline yöresel müziklerin sesini duyurabilmektir. Müzik dinlerken eğlenmek isteyenlerin tercih ettiği radyo Banko, ses kalitesini yüksek tutmakta ve tüm müzikleri kesintisiz olarak dinlemenizi sağlamaktadır. Radyo Banko oyun havası müziklerine verdiği öneme göstermek için, yöresel sanatçılar, Hüseyin Kağıt, Başkentli Fikret, Ankaralı İbocan, Hasan Yılmaz, Sincanlı Mustafa gibi sanatçıların birçok şarkılarına sık sık yer vermektedir.

Hafta için bazı programlarında özel oyun havası müziklerine yer verdiği için dinleyicilerin büyük bir bölümü bu program saatini yakından takip etmektedir. Radyo Banko tecrübeli yayıncıları sayesinde popüler olmaya başlamıştır. Yayınlarını Ankara’nın eğlence radyosu, sloganı ile dinleyicilere sesini duyurmakta ve en güzel şarkıları sıralamaktadır. Özellikle canlı yayınlarda oldukça eğlenceli dakikaların geçirilmesine neden olmaktadır.

Radyo Banko İletişim Bilgileri

Ozan Grup bünyesinde yer alan Radyo Banko’nun telefon numaraları: 0312 276 03 02’dir. Rayo Banko’ya reklam vermek istiyorsanız 0 542 684 90 30 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Radyo Banko Frekansı

Radyo Banko, Ankara ve Ankara’ya yakın illerde dinlenebilen 99.1 frekansı üzerinden yayınlarını yapan bir radyodur. Dünyanın her yerinden rahatlıkla dinlenebilmesi için www.radyobanko.com internet adresi üzerinden yayınlarını duyurmaya devam etmektedir.

Canlı Radyo Yorumları
silencie51
silencie51

ve aleykümselam hayırlı ramazanlar hak teala kıymetini bilip en iyi şekilde değerlendirmeyi nasip eylesin Bolu'dan selamlar