Retro Türk

Retro Türk

Retro Türk radyo dinleme kanalımıza hoşgeldiniz.Kanalımız'da Retro Türk online dinlemenin keyfini onlineradyodinle.net farkı ile yaşayın. Retro Türk hic sıkılmayacağınız Nostalji radyo kanalıdır.Burada en kaliteli nostalji şarkıları en eskisi ve en popüler en yeni nostalji şarkıları kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.Redro TÜRK Kendisini sanal aleme <<  MODASI GEÇMEYEN ZAMANSIZ ŞARKILARIN BULUŞTUĞU TEK RADYO  >> Sloganı ile  tanıtmayı başarmıştır bu radyo kanalı aynı zaman da Karnaval Grubuna ait ve Nostaljide çok dinlenen bir radyodur.Uzun zamandır Nostalji yayını yapan bu radyo kanalı kendisi bu dalda sevdirmiş ve geniş kitlelere hitap etmeye başarmış vazgeçilmesi zor olan bir radyo kanalı haline gelmiştir..
  Bizlere Nostalji şarkıları sevdiren 70 80 ve 90 lara ismini yazdırmış Nostaljinin kral ve kraliçeleri 
Gökhan Abur şarkısı Yasak Aşk - Saadet Sun şarkısı Yeter ki - Banu şarkısı Ölsemde bir Kalsam da bir - Samiha Yankı şarkısı Sıcak Sımsıcaksın - Behiye Aksoy şarkısı Kara Sevda - Neşe Kara Böcek şarkısı Damarımda Kanımsın gibi bir çok seslendirmelerle karşılaşabilirsiniz.
 Siz'de Retro Türk radyo kanalı hakkında fikir ve düşüncelerinizi bizlere bildirmek ve bizlere katkıda retrobulunmak isterseniz bu başlık altında bir yorum bırakmanız yeterlidir..
 Retro Türk radyo kanalını her yerde dinleyebilirsiniz Karnaval monil uygulamayı indirebilir yada Mobil cihazınız'dan https://www.onlineradyodinle.net/retro-turk.html adresinizi ziyaret etmeniz yeterlidir. iyi dinlemeler diler siz değerli dinleyicilerimiz sitemize tekrar bekleriz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.