Romantik Türk

Romantik Türk 103.4

Romantik Türk, 14 Şubat 2005 tarihinde Polat FM ismiyle kurulmuştur. Kanal, Romantik Türk isminin tescil işlemleri için gereken süre zarfında Polat FM ismini kullanmış, yayın hayatına başlamasının ardından kısa bir süre sonra Romantik Türk olarak ismini değiştirmiştir. İzmir merkezli olarak yayınlarını sürdüren kanal sadece merkezde FM bandından yayın yapmakta, internet üzerinden de online olarak tüm dünyadan dinlenebilmektedir.

Ağırlıklı olarak Slow müzik türünde yayınlar yapan Romantik Türk canlı yayın akışı içerisinde arabesk ve pop müzik türlerine de yer vermektedir. En sevilen ve en beğenilen parçaların yer aldığı müzik listeleri, yeni çıkan parçalar, 1960’lardan bugüne en çok dinlenen şarkılar da kanalın yayın akışı içerisinde yerini almıştır. Slow parçaların yanı sıra orta ritimli parçaları da dinleyicileriyle buluşturan Romantik Türk, hem ağır ritimden dinleyicilerin sıkılmasını önlüyor hem de daha fazla dinleyiciye hitap etmeyi sağlıyor.

Her yaştan dinleyiciye hitap etmesinin yanı sıra özellikle romantik müzik seven ve kalbinin sesini dinlemek isteyen dinleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Sadece İzmir’in değil tüm Türkiye’nin müzik radyosu olmayı başaran Romantik Türk FM, dinleyici kitlesini her geçen gün arttırmıştır. Kanala İzmir’den FM bandından ulaşılabildiği gibi tüm dünyadan internet üzerinden de online erişim sağlanmaktadır. Online radyo dinle seçeneğini sunduğumuz takipçilerimiz de kanala sitemiz üzerinden canlı ve kesintisiz olarak ulaşabilmektedir.

Canlı Radyo Yorumları
filiz
filiz

bende çok beğenerek dinliyorum çalışırken. sakin ve huzurlu şarkılarla

Belirtmiyorum
Belirtmiyorum

bu çok güzel yeni parça gelsin

HEKTOR67
HEKTOR67

BÜTÜN GÜZEL ŞARKILAR GÜZEL VE GÖNLÜ ZENGİN İNSANLARA GELSİN

Mustafa özak
Mustafa özak

Birsonraki parça tüm dünya kadınlarına gelsin sizleri çok seviyoruz

DİLEK
DİLEK

seni seviyorum ERKANNNNNN düzgün....

Haydar Gün
Haydar Gün

Öncelikle CAPSLOCK tuşunuz açık kalmış Sn.Yavuz AKTAŞGİL..Belkide anlamak istemediniz yada harbiden size hitap eden bir kanal değil ROMANTİKTÜRK..Size radyo seymen adlı kanalı tasfiye ederksen sıradaki parçayı size armaüan ediyorum.

gizem akbulut
gizem akbulut

seni seviyorum aşkım M-G

Y.D.
Y.D.

sıradaki şarkı yumağıma gelsin

YAVUZ AKTAŞGİL
YAVUZ AKTAŞGİL

SYN HAYDAR GÜN NE DEMEK İSTEDİNİZ ANLIYAMADIK...

dilek
dilek

seviyorum seni serkan

ZIMBALOP
ZIMBALOP

göktuğ mert sana aşığımmm. yıllar geçsede geçmeyecek olan tek şey aşkımızz

Haydar Gün
Haydar Gün

Çatışan tüm duyguların ateşkesi oluyorsunuz 'Tişikkir idiyirim'

Göktuğ mert
Göktuğ mert

seni çok seviyorum aşkımcım.. F&G

Veysel (Nobody27)
Veysel (Nobody27)

Seni Çok Seviyorum...

mustafa özak
mustafa özak

Antalyadan sevgiler