TRT TSR Türkiyenin Sesi Radyosu

TRT TSR Türkiyenin Sesi Radyosu

TRT TSR Türkiye'nin Sesi Radyosu radyo dinleme web sitesidir.Sitemize hoşgeldiniz.Burada bu yayın akışını indirmeden ücretsiz olarak onlineradyodinle farkı ile TRT TSR Türkiye'nin Sesi Radyosu canlı dinleyebilirsiniz.Yayın akışı genel olarak Spor,  Haber, Kültür, Sanat ve Eglence olarak hizmet vermektedir.Bu radyo kanalı Türkiyede YetmişBir yıldır hizmet vermeye ve Türkiyeye Kaliteli yayın sağlayarak Sesini duyurmaya devam etmektedir.Trt Yayın kalitesi ve yine Trt kalitesinde ekibi ile donmadan ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir.
  Bu radyo kanalı kısa ismi olan Trt TSR olarak bilinmektedir. Uzun zamandan beri aktif olan TRT TSR Türkiye'nin Sesi Radyosu ilk yayın hayatını Ismet Inönünün Hatay ile iligili problemlerin konuşmasını Arapça olarak yayına sunmuştur Atatürk ün vefatını ise Bir çok dilde dile getirmiş bir radyo kanalıdırç
  Sizlerle bu kanala destek olmak isterseniz Lütfen sitemize tekrar ziyaret ediniz ve TRT TSR Türkiye'nin Sesi Radyosu hakkında düşünceleriniz bu başlık altından bizlere bildiriniz. iyi dinlemeler dileriz.

Canlı Radyo Yorumları

Radyo için henüz yorum yapılmamış.