Virgin Radio

Virgin Radio 101.0

Virgin Radio, 2008 yılında Türkiye'de yayına başlayan dünyaca ünlü İngiliz radyosudur. Radyo Capital Radio frekanslarının üzerinden yayın yapmaktadır. Sahibi Virgin Group'tur.. Doğuş Grubu Capital Radio'yu Virgin Group'a satmıştır. Satıştan sonra Capital Radyo tarihe karışmıştır.Hit müziğin en iyi adresi Virgin Radio Türkiye, yayın kalitesini artırmak amacıyla İstanbul frekansını 101’e taşıdı.Hit müzik yayını, dünyaca ünlü DJ’leri, Geveze ve Bay J’nin programları ve popüler kulüplerden canlı yayınları ile gençlerin en çok tercih ettiği radyolardan biri olan Virgin Radio İstanbul’da bugünden itibaren 101 frekansından dinlenebilecek.Dünya markası Virgin Radio, sahip olduğu 8 radyo istasyonu ile Türkiye’nin en büyük radyo grubu olan Doğuş Yayın Grubu bünyesinde 2008 yılında yayına başladı.

 

 

VIRGIN RADIO TÜRKİYE

 

 

KARNAVAL MEDIA GROUP / KARNAVAL.COM’a KATILDI

Virgin Radio Türkiye yepyeni müzik anlayışı ve içeriği ile

Türkiye’nin en büyük radyo grubu Karnaval Media Group bünyesine katıldı!

İstanbul’da yeni frekansı 106.2’de yayında!.

Virgin Radio Türkiye Ankara’da 93.9 ve İzmir’de 103.1 frekanslarında 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle dinleyicileri ile buluşacak! Türkiye’nin en çok dinlenen radyo platformu Karnaval.com ile de tüm Türkiye’ye ulaşan Virgin Radio Digiturk, Turksat ve Eutelsat üzerinden de dinlenebilecek.

Virgin Radio Türkiye, yeni müzik formatı ile 25-44 yaş aralığında, Türkiye’nin metropollerinde yaşayan hedef kitleye uygun bir içerik sağlayacak.

Türkiye’nin en başarılı radyo programcısı GEVEZE de yepyeni şovu ile Spectrum Medya’ya katıldı! Güne dinamik ve iyi başlamayı garanti eden GEVEZE SHOW hafta içi her gün 07:00-10:00 saatleri arasında yeni Virgin Radio Türkiye’de yayında!

Time Out İstanbul ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde en iyi konser, sergi ve kaçırılmaması gereken etkinlik haberlerinin yanı sıra, yeni açılan restoranlar ve gözde mekanlar ile ilgili de bilgi verecek olan Virgin Radio Türkiye şehir hayatının nabzını tutacak!

Canlı Radyo Yorumları
Mehmet
Mehmet

Mero - baller los

Admin
Admin

Virgin radio da ki oluşan hata düzelti artık dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.

Admin
Admin

Virgin radio da ki oluşan hata düzelti artık dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.

Zeynep cinislioğlu
Zeynep cinislioğlu

Kanalınız Silivri Cezaevi’nde çekmiyor. Lütfen yardımcı olun. Çok yoğun istek var lütfen. Orda rap müzik dinlemek isteyen bir sürü insan var lütfen mesajımı okuyun.

Zeynep
Zeynep

Herşey mükemmel radyonuzda. Sizdn tek ricam kanalınız Silivri Ceza Evinde de çalması. Çok yoğun bir istek var. Lütfen oradakiler çok istiyor kanalınızı dinlemeyi

gkhn
gkhn

müzikler harika..

okancanak
okancanak

virginde bozmuş

muhammet
muhammet

Radyoyu ergenlermi satın aldı dünden beri rap çalıyor nerde o arayıp bulunamayan yabancı müzikler.

ins:1smaillo
ins:1smaillo

bu ne la kral fm'e döndü

Baran Arda Aktepe
Baran Arda Aktepe

Şarkıyı sansürlemekten mahfettiniz cesaretiniz yoksa çalmayın :D

yakup şahin
yakup şahin

artık ankaradaki taksicilerin radyo frekansı virgin radyo bu büyük gelişme ;)

erkin
erkin

Sıkıntı yok ama sıkıntı var

ayşe yılmaz
ayşe yılmaz

şarkının adı nedir

???
???

İsmi ne

Mehmet Kıllıbacak
Mehmet Kıllıbacak

Çok iyi